Корейська косметика Iyoub

Корейський бренд Iyoub

IYOUB (Аюб) - це корейський косметичний бренд, історія якого почалася у 2016 році. Назва бренду - це абревіатура від I'm your beauty, що переводитися «Я твоя краса». IYOUB вже встиг зарекомендувати себе на ринку корейської косметичної продукції як один з найбільш улюблених брендів, що спеціалізуються на гідрогелевих масках і патчах для шкіри навколо очей. Витончений і лаконічний логотип бренду із зображенням крил ангела, говорить сам за себе.

Основні переваги бренду

- в складі кожного продукту IYOUB містяться ангельські інгредієнти: діамантова і сапфірова крихта, перловий порошок, болгарська і дамаська троянда, екстракт ламінарії та ластівкового гнізда, масло ши та багато інших.

- компанія постійно стежить за всіма відкриттями косметичної індустрії у своїй області, проводить вузькоспрямовані дослідження та удосконалює рецептури, завдяки чому можна бути впевненими в ефективності застосування цієї продукції, а також в її найвищій якості та безпеки.

- всі товари бренду IYOUB проходять дуже ретельну перевірку і серію тестів, перш ніж потрапити на полиці косметичних магазинів, де їх уже з нетерпінням чекають віддані цьому бренду дівчата і жінки з по-справжньому ангельськими обличчями.

Асортимент бренду

Шкіра навколо очей дуже тонка, тому вікові зміни на ній проявляються в першу чергу. Тому ніжній шкірі повік потрібен особливий догляд. Цей догляд надає компанія IYOUB, як гідрогелевих патчів для зони навколо очей, гідрогелеві маски.