Італійська косметика Perlier

329.00 грн
185.00 грн
275.00 грн
275.00 грн
255.00 грн
95.00 грн

Італійський бренд Perlier

Perlier (Перліер) італійська компанія, яка понад 80 років спеціалізується на виробництві субстанцій і готових лікарських засобів. З 1972 року компанія «Perlier» почала розширювати свою діяльність, використовуючи останні фармацевтичні дослідження і технологію. Головним у виробництві косметики став принцип використання тільки натурального, чистого та ефективної сировини й виробництва.

Основні переваги бренду

- основним інгредієнтом для косметики Perlier стала 100% натуральна органіка.

- фахівці Perlier не обіцяють ніяких чудес, тільки ефективні результати з дуже здоровим і серйозним підходом до сучасних проблем шкіри.

- наукові лабораторії та дерматологічні центри компанії «Perlier» розміщуються в Мілані й Турині. Компанія має свій власний дослідний Біологічний центр «LA CARIGNANA», а також Аграрний експериментальний центр, де на 150 акрах землі вирощується сировина для виробництва косметики Perlier.

- продукція Perlier не тестується на тваринах!

Асортимент бренду

У кожній лінії косметики Perlier є засоби для догляду за волоссям і шкіри голови, а також для догляду за шкірою рук і ніг.

Косметика PERLIER має 3 основних лінії: BODY HONEY MIEL - лінія на основі меду; THAI COCO - лінія на основі тайського кокоса; WHITE ALMOND - лінія на основі білого мигдалю.

Крім косметики компанія Perlier займається випуском парфумерії з власної сировини - це туалетна вода Perlier Peony Eau de Toilette, парфумерна ванільна лінія туалетних вод Perlier's Caribbean Vanilla Eau de Toilette та ін.