Корейська косметика Village 11 Factory

Активний очищувальний тонер для обличчя
779.00 грн
Ампула для обличчя з муцином равлика
899.00 грн
Гель-скраб для душу, 500 мл
549.00 грн
Гель-скраб для душу, 500 мл
549.00 грн
Гель-скраб для тіла, 500 мл
549.00 грн
Живильний крем для шкіри навколо очей
999.00 грн
Живильний тонер для обличчя
699.00 грн
Зволожувальний крем-гель для обличчя
899.00 грн
Крем для обличчя з муцином равлика
749.00 грн
Крем зволожуючий для зони навколо очей
699.00 грн
Крем регенеруючий для обличчя
999.00 грн
Очищувальна сироватка з AHA- та BHA-кислотами
779.00 грн
Очищуюча пінка для вмивання
769.00 грн
Сироватка для обличчя
999.00 грн

Корейський бренд Village 11 Factory

Village 11 Factory - це молодий корейський бренд, який розробляє ефективні засоби для шкіри обличчя, волосся і тіла. Це дочірня марка знаменитого бренду Mizon, яку заснували буквально пару років тому - в 2016 році. 

Обличчя бренду, яке можна побачити на всіх продуктах Village 11 Factory - це Доктор Ексцентрик, він відкриває нові незвичайні компоненти і створює унікальні формули для догляду за шкірою. *Прототипом Доктора Ексцентрика став директор заводу CASON, де поряд з Village 11 Factory виробляються продукція такого відомого бренду як Mizon. Це він розробив формулу для ідеального тонального крему і назвав його «СС-кремом». 

Сама назва Village 11 Factory дослівно перекладається як «сільська фабрика» - і вона відображає підхід бренду до створення своїх засобів. Уявіть собі геніального доктора Ексцентрика, який в сільській глушині перетирає в ступці екстракти лікувальних трав. Доктор Ексцентрик впевнений в їх ефективності, і до нього звертаються мешканці усього маленького села, для того, щоб він розробив найкращі засоби персонально для них.

Основні переваги бренду:

- вся продукція бренду базується на рідкісній рослині – мартинії запашній, також відомої як «кіготь диявола». Батьківщиною рослини є Південна Африка, а якщо точніше - пустелі Сахара, Калахарі. Екстракт кігтя диявола надає могутню антиоксидантну дію, а також має протизапальні, протимікробні властивості, регенерує.

- крім екстракту кореня «кігтя диявола», ви знайдете в складі засобів равликовий муцин, кераміди, масло насіння хрону, комплекс на основі квітів липи, сніжного лотоса і герані. Відмінним складом засобів являється, те, що робить їх такими ефективними.

- косметика Village 11 Factory не містить шкідливих компонентів. Вона повністю екологічна і гіпоалергенна, і її можна використовувати для будь-якого типу шкіри.

Асортимент бренду:

Асортимент бренду працює в двох напрямках:

- доглядова (для обличчя, тіла та волосся);

- декоративна косметика.

Доглядова косметика підійде для будь- якого віку і всіх типів шкіри. Декоративна косметика має стильний дизайн упаковки, завдяки чому привертає увагу молоді, але також підійде і для вікової шкіри.