Корейська косметика Village 11 Factory

Живильний тонер для обличчя 120 мл
799.00 грн
Очищуюча пінка для вмивання 100 мл
849.00 грн
Сироватка для обличчя 50 мл
999.00 грн
Сироватка регенеруюча 50 мл
1199.00 грн

Корейський бренд Village 11 Factory

Village 11 Factory - це молодий корейський бренд, який розробляє ефективні засоби для шкіри обличчя, волосся і тіла. Це дочірня марка знаменитого бренду Mizon, яку заснували буквально пару років тому - в 2016 році. 

Обличчя бренду, яке можна побачити на всіх продуктах Village 11 Factory - це Доктор Ексцентрик, він відкриває нові незвичайні компоненти і створює унікальні формули для догляду за шкірою. *Прототипом Доктора Ексцентрика став директор заводу CASON, де поряд з Village 11 Factory виробляються продукція такого відомого бренду як Mizon. Це він розробив формулу для ідеального тонального крему і назвав його «СС-кремом». 

Сама назва Village 11 Factory дослівно перекладається як «сільська фабрика» - і вона відображає підхід бренду до створення своїх засобів. Уявіть собі геніального доктора Ексцентрика, який в сільській глушині перетирає в ступці екстракти лікувальних трав. Доктор Ексцентрик впевнений в їх ефективності, і до нього звертаються мешканці усього маленького села, для того, щоб він розробив найкращі засоби персонально для них.

Основні переваги бренду:

- вся продукція бренду базується на рідкісній рослині – мартинії запашній, також відомої як «кіготь диявола». Батьківщиною рослини є Південна Африка, а якщо точніше - пустелі Сахара, Калахарі. Екстракт кігтя диявола надає могутню антиоксидантну дію, а також має протизапальні, протимікробні властивості, регенерує.

- крім екстракту кореня «кігтя диявола», ви знайдете в складі засобів равликовий муцин, кераміди, масло насіння хрону, комплекс на основі квітів липи, сніжного лотоса і герані. Відмінним складом засобів являється, те, що робить їх такими ефективними.

- косметика Village 11 Factory не містить шкідливих компонентів. Вона повністю екологічна і гіпоалергенна, і її можна використовувати для будь-якого типу шкіри.

Асортимент бренду:

Асортимент бренду працює в двох напрямках:

- доглядова (для обличчя, тіла та волосся);

- декоративна косметика.

Доглядова косметика підійде для будь- якого віку і всіх типів шкіри. Декоративна косметика має стильний дизайн упаковки, завдяки чому привертає увагу молоді, але також підійде і для вікової шкіри.