Корейський бренд LG

Зубна паста "Морозна м'ята"
389.00 грн
Зубна паста "Трави"
389.00 грн

Корейський бренд LG

Свою історію імперія LG (Елджі) почала за часів Другої Світової війни в Південній Кореї. Все почалося з виробництва зубного порошку. Засновник майбутньої корпораціі Ку Ін Хой постійно розширював справу.

У 1947 році компанія отримала популярність в Кореї своїми миючими та гігієнічними засобами. Радіючи своїм успіхам, Ку Ін Хой назвав свою компанію Lucky Chemical Company - з цього моменту починається історія LG.

У 1958 році створюється компанія Gold Star для виробництва електротехнічної продукції, яка повинна була стати конкурентоспроможною на світовому ринку. Завдяки активним економічним діям засновника компанії, до 1960-х років продукція компанії придбала популярність, а сама компанія зайняла лідируючі позиції за економічними показниками та за рівнем технологій У 1967 компанія засновує нафтовий бізнес. У 1969 були випущені перші в Південній Кореї ліфт, пральна машина і кондиціонер. У цей період підрозділ Household & Health care проводить глобальну світову експансію. У 1995 всі існуючі бренди об'єднані під назвою LG. До 2000-му компанія займає лідируючі світові позиції у всіх сегментах своєї діяльності.

Основні переваги бренду

- виняткову якість продукції засноване на ЄДИНОМУ СТАНДАРТУ ВИРОБНИЦТВА для всього світового ринку.

Інноваційність кожного продукту

- використання у виробництві продуктів тільки натуральних екстрактів і природних матеріалів

- економну витрату продуктів при їх використанні

асортимент бренду

В асортименті бренду присутні різні товари по догляду за шкірою обличчя, тіла, волосся, догляд за порожниною рота і побутова хімія.