Корейський бренд LG

Новинки

Балансуючий кондиціонер для волосся 500 мл
399.00 грн
Балансуючий шампунь для волосся 500 мл
399.00 грн
Балансуючий кондиціонер для волосся 500 мл
399.00 грн
Балансуючий шампунь для волосся 500 мл
399.00 грн
Засіб для миття посуду "Апельсин" 490 мл
199.00 грн

Корейський бренд LG

Свою історію імперія LG (Елджі) почала за часів Другої Світової війни в Південній Кореї. Все почалося з виробництва зубного порошку. Засновник майбутньої корпораціі Ку Ін Хой постійно розширював справу.

У 1947 році компанія отримала популярність в Кореї своїми миючими та гігієнічними засобами. Радіючи своїм успіхам, Ку Ін Хой назвав свою компанію Lucky Chemical Company - з цього моменту починається історія LG.

У 1958 році створюється компанія Gold Star для виробництва електротехнічної продукції, яка повинна була стати конкурентоспроможною на світовому ринку. Завдяки активним економічним діям засновника компанії, до 1960-х років продукція компанії придбала популярність, а сама компанія зайняла лідируючі позиції за економічними показниками та за рівнем технологій У 1967 компанія засновує нафтовий бізнес. У 1969 були випущені перші в Південній Кореї ліфт, пральна машина і кондиціонер. У цей період підрозділ Household & Health care проводить глобальну світову експансію. У 1995 всі існуючі бренди об'єднані під назвою LG. До 2000-му компанія займає лідируючі світові позиції у всіх сегментах своєї діяльності.

Основні переваги бренду

- виняткову якість продукції засноване на ЄДИНОМУ СТАНДАРТУ ВИРОБНИЦТВА для всього світового ринку.

Інноваційність кожного продукту

- використання у виробництві продуктів тільки натуральних екстрактів і природних матеріалів

- економну витрату продуктів при їх використанні

асортимент бренду

В асортименті бренду присутні різні товари по догляду за шкірою обличчя, тіла, волосся, догляд за порожниною рота і побутова хімія.