Безсульфатні шампуні
Що таке безсульфатний шампунь?
Безсульфатні шампуні – вже давно не новинка на ринку України. Зокрема у Києві ти можеш купити їх у кожному магазині косметики. І це не дивно, адже їхня м’яка та ніжна формула, доволі натуральний склад і здатність дбайливо очищати шкіру голови підкорили серця мільйонів.
Основна фішка – це відсутність у складі таких ПАР як сульфати. Сульфати — це агресивні хімічні компоненти, які знаходяться в багатьох традиційних шампунях і відповідають за утворення піни та інтенсивне очищення шкіри голови. Сам факт їхньої наявності у формулі засобу — не проблема, якщо окрім них є ще м’якші ПАР. Однак вони все ж можуть бути досить агресивними для сухого волосся та чутливої шкіри голови, тож в такому випадку, краще обирати засоби без сульфатів.
Безсульфатні шампуні: переваги та особливості
Шампуні без сульфатів отримали любов та визнання споживачів завдяки ряду особливостей, зокрема тому, що:
- Вони здатні м'яко очищати, не пересушуючи волосся.
- Не порушують ліпідний бар'єр шкіри голови, завдяки чому локони залишаються здоровими та блискучими.
- Чудові для сухого пошкодженого волосся та чутливої шкіри голови.
- Безсульфатні шампуні рідше здатні викликати подразнення чи алергічні реакції шкіри.
- Вони зазвичай містять натуральні компоненти, зокрема рослинні екстракти та олії, що забезпечують додатковий догляд волосині.
Такий шампунь сьогодні можна купити практично у всіх б’юті магазинах або ж замовити онлайн. Ціни на них зазвичай трішки вищі, ніж на сульфатні, однак це залежить від бренду.
Для якого волосся підходять шампуні без сульфатів?
Шампуні без сульфатів стануть чудовим вибором абсолютно для всіх типів волосся та шкіри голови, адже завойовують прихильність навіть найвибагливіших.
Так, наприклад, для фарбованого волосся вони стануть мастхевом, адже не вимивають колір і допомагають зберегти його насиченість.
Деякі безсульфатні шампуні містять спеціальні пігменти, що запобігають появі жовтизни. Саме вони підходять для блондинок.
Також вони ідеальні після кератинового випрямлення, оскільки допомагають зберегти ефект від процедури надовше.
А от для жирного волосся такий шампунь може давати недостатньо очищення. В такому разі у складі варто шукати себорегулюючі компоненти, як от екстракт розмарину, м’яти чи саліцилову кислоту.
Саме безсульфатний шамунь — найкращий вибір для кучерявого волосся. Він допомагає зберегти оптимальний рівень зволоженості, завдяки чому локони залишаються м’якими та еластичними.
Для пошкодженого волосся такий шампунь — це просто незамінний помічник, адже він зовсім не пересушує довжину.Як бачиш, м’який та натуральний шампунь без сульфатів підходить всім. Головне — правильно обрати його під свій тип шкіри голови та волосся. Так, вони є абсолютно різні за різними цінами, тому це може бути нелегко, адже потрібно розбиратися у різномаїтті формул та компонентів. Тож найкращим варіантом буде звернутися по допомогу до фахівців. Ми, в ISEI, завжди раді допомогти підібрати догляд, який закриє конкретно твої запити та потреби. Наші крамниці є у різних містах України, а в Києві навіть декілька. А замовити та купити засоби ти можеш як онлайн, так і офлайн. Звертайся!
Поширені запитання про безсульфатні шампуні
Кому підходять безсульфатні шампуні?
Безсульфатні шампуні підходять людям із чутливою шкірою, фарбованим волоссям, сухим або кучерявим волоссям, а також тим, хто хоче уникати агресивних хімічних речовин.
Які корейські шампуні безсульфатні?
Деякі популярні корейські бренди безсульфатних шампунів включають La'dor, Moremo і Dr. FORHAIR.
Чим відрізняються безсульфатні шампуні від звичайних?
Безсульфатні шампуні не містять сульфатів, агресивних мийних речовин, які можуть спричинити сухість і подразнення. Вони дбайливо очищають волосся, зберігаючи природну олію і зволоження.
Які безсульфатні шампуні хороші?
Наші фахівці можуть порекомендувати безсульфатні шампуні, які підходять саме вам, виходячи з ваших потреб. Будь ласка, відвідайте наш магазин для консультації та вибору відповідного продукту.