Депіляція: видалення волосся в домашніх умовах

Волосся на тілі – це негігієнічно і не естетично. Однак гоління певних зон – процедура необов’язкова, а особистий вибір кожного.

Коли мова йде про відкриті ділянки тіла (руках, ногах), то головною причиною видалення волосся стають питання естетики. Інтимні зони голять з метою дотримання особистої гігієни – для усунення неприємних відчуттів і запахів.

Волосся на тілі (руки, ноги, обличчя, зона бікіні): мода на видалення волосся

З чого все почалося?

Історики стверджують, що мода на видалення волосся зародилася ще в Давньому Єгипті. Єгиптяни видаляли волосся не тільки по всьому тілу, а й на голові, а природні локони замінювали перуками.

Процедура депіляції проводилася з використанням негашеного вапна і мишьячной пасти або суміші цукру з лимонним соком. Відсутність волосся на тілі в розумінні стародавніх єгиптян свідчило про високий статус людини. На Заході цього питання приділяли не так багато уваги. Аж до початку ХХ століття ноги і пахви голили лише танцівниці і актриси – в інших випадках видалення волосся вважалося чимось сенсаційним.

У 1915 році американський жіночий журнал Harper’s Bazaar публікує фото, рекламує пудру для депіляції. На ньому була зображена не тільки приваблива баночка продукту, але і жінка з голеними пахвами, що стало поштовхом до початку справжньої революції.

Приблизно в той же час компанія Gillette випускає першу жіночу бритву Milady Décolleté, супроводжуючи презентацію продукту провокаційною рекламою. Жінкам пропонували голити волосся з міркувань гігієни та необхідності слідувати останнім трендам моди.

Паралельно в моду входить фасон суконь без рукавів, а видалення волосся в зоні пахв стає новою необхідністю. Рекламні слогани свідчать: «Пахви повинні бути такими ж гладкими, як обличчя»!

Трапилася в 50-х р.р. мода на бікіні привела до потреби видаляти волосся і в інтимній зоні.

Видаляти волосся на тілі чи ні – вирішувати тільки вам. Наше завдання – розповісти про найбільш ефективних і безпечних методах проведення процедури в домашніх умовах!

Як позбутися від волосся на тілі, ногах, руках, під пахвами в домашніх умовах?

Кращий крем для депіляції волосся рейтинг з топ-3 від ISEI

Як підібрати крем для депіляції? Акцент – на склад!

Формула будь-якого крему для депіляції містить компоненти, що руйнують структуру волосся. У ролі таких інгредієнтів часто виступають солі і сульфіди тіогліколяту, сульфіди барію і стронцію. Глибоко проникаючи в структуру волоска, компоненти руйнують їх структурноутворюючу речовину – кератин.

Для того, щоб згладити агресивну дія активних речовин на шкіру, хороший крем для депіляції містить емоленти – масла, рослинні витяжки, вітамінні комплекси, інгредієнти з охолоджуючим ефектом (екстракти ментолу, м’яти).

Крем для депіляції Missha Sower Comfort Hair Removal Cream

Крем для депіляції від південнокорейського бренду Missha підходить навіть для чутливого типу дерми. Він легко і швидко справляється з небажаними волосками, а завдяки цінному комплексу зволожуючих і заспокійливих компонентів (екстракти алое вера і дикої хризантеми, масла авокадо і жожоба) забезпечує пом’якшувальний ефект, мінімізуючи ризик появи подразнень.

Перед використання складу протестуйте його на невеликій ділянці шкіри – проведіть процедуру на невеликій зоні і почекайте 24 години. Якщо протягом доби алергічна реакція не проявилася, можна приступати до депіляції.

 

Крем для депіляції Missha In Shower Comfort

Крем Missha In Shower Comfort робить шкіру ідеально гладкою і приємно на дотик. Наносять товстим шаром на ділянки, що підлягають депіляції, за допомогою шпателя і залишають на 5-10 хвилин, а після акуратно видаляють.

Завдяки високій концентрації в складі крему екстрактів шовковиці, ромашки і хризантеми засіб має сильний заспокійливий ефект, мінімізуючи ризик прояви подразнень.

Крем для депіляції Etude House Hands Up

Унікальна формула крему від Etude House не просто руйнує структуру волосся, а розчиняє їх від коренів до кінчиків. Після використання продукту волоски відростають значно повільно. Склад наносять на суху шкіру і залишають для впливу на 5 хвилин, після чого акуратно видаляють губкою, що йде в комплекті з кремом.

Чи можна позбутися від волосся на певних ділянках, не вдаючись до салонних процедур? Безумовно! Спеціально для вас ISEI підібрав перевірені «домашні» методи видалення волосся.

Бритва: швидко і ефективно

Гоління – найбільш популярний і часто використовуваний метод видалення небажаних волосків. Ковзаючи по поверхні вологої шкіри, бритва швидко справляється з волосками різної довжини, проникаючи навіть у важкодоступні місця (що особливо актуально, коли мова йде про зону бікіні).

Гоління – рекомендований дерматологами спосіб видалення волосся на тілі для дівчат з чутливою шкірою.

Переваги процедури очевидні:

  • процес займає мінімальну кількість часу;
  • гоління абсолютно безболісне;
  • можна голити будь які зони;
  • після процедури немає необхідності уникати ультрафіолету або інших дратівливих факторів.

Чи є недоліки? Для збереження гладкості шкіри голитися належить досить часто (практично щодня). При неправильному поводженні або використання неякісної бритви не виключена поява ранок, подряпин.

Віск: тривалий результат

Віск – ефективний засіб в боротьбі з «непотрібними» волосинками. Густу, тягучу рідину наносять у напрямку росту волосся і чекають її висихання, після чого воскові шари зриваються різким рухом. Волоски видаляються разом із застиглим складом.

Серед недоліків методу відзначають:

  • хворобливість і тривалість процедури;
  • ефективність при довжині волосків, що дорівнює мінімум 3 мм.

При цьому віск залишає шкіру ідеально гладкою протягом 3-4 тижнів.

Епілятор: інший принцип

У домашніх умовах можна користуватися і спеціальними приладами для видалення волосся. Найбільш доступним в ціні і простим у використанні став пристрій водою.

Принцип роботи пристрою полягає в висмикуванні волосків з волосяних фолікул, що позбавляє від необхідності видалення волосся на 3-4 тижні. До того ж, нові волоски відростають менш товстими.

Серед недоліків використання цього приладу виділяється хворобливість процедури і велика кількість часу, необхідне на її проведення.

Крем для депіляції: руйнування волосся

У складі спеціальних лосьйонів, кремів і пінок для депіляції містяться хімічні компоненти, які надають руйнівну дію на структуру волосся.

Такі б’юті-засоби вкрай легко використовувати: їх слід наносити на потрібні ділянки тіла, а через 10-15 хвилин змивати за допомогою мочалки або лопатки – безпосередньо разом з волосками!

Крему для депіляції:

  • забезпечують тривале збереження результатів;
  • виключають ризик появи порізів на шкірі.

Обережно з кремами для депіляції варто користуватись дівчатам з особливо чутливою шкірою. Для того, щоб уникнути алергічних реакцій, завжди тестуйте крем на невеликій ділянці шкіри. Уникайте потрапляння на дерму прямих сонячних променів відразу після проведення процедури.