Корейська косметика Medi-Peel

Вітамінна тканинна маска 25 мл
79.00 грн
Заспокійлива тканинна маска 25 мл
79.00 грн
Крем антивіковий для обличчя 50 мл
949.00 грн
Освіжаюча тканинна маска для обличчя 30 мл
99.00 грн
Тканинна маска з трояндою 25 мл
99.00 грн
Крем проти зморшок
925.00 грн
Гідрогелеві патчі з коллагеном
999.00 грн
Крем-філлер для обличчя 50 мл
999.00 грн
Ліфтинг-крем для повік 40 мл
839.00 грн

Корейський бренд Medi-Peel

Серед південнокорейських космецевтичних брендів особливе місце належить торговій марці Medi-Peel (Меді Піл). Бренд, заснований концерном Skinidea у 2012 році та орієнтується на збереження молодості й здоров'я шкіри. Основний акцент компанія робить на виробництві антивікових засобів. Сьогодні Medi-Peel вважається корейською косметикою класу «люкс».

Цікаво! Що таке космецевтика? Саме поняття було вперше використано в 1961 році - як результат об'єднання двох окремих слів: «косметика» і «фармацевтика». Космецевтичні засоби відносяться до косметичних заходів впливу, але мають виражені лікувальні ефекти. Космецевтика покликана вирішувати різні дерматологічні проблеми, вона відрізняється безпечними, максимально натуральними складами, вимагає індивідуального підбору.

Основні переваги бренду

- корейська анти-ейдж косметика Medi-Peel спрямована не просто на усунення ознак вікових змін, а й на боротьбу з самими причинами їх проявів. Спочатку формули бренду використовувалися виключно для салонного догляду, проте удосконалення складів косметичних лінійок, зокрема - стабілізація концентрації активних компонентів, дала можливість перенести засоби в серію домашнього догляду.

- косметикою Medi-Peel можна користуватися самостійно - без спостереження косметолога.

- запатентовані формули, розроблені в Medi-Peel, засновані на силі традиційних для корейської косметології рослинних компонентів, а також унікальних інгредієнтах, яких не зустріти ні в жодній іншій лінійці аналогічного призначення. «Візитною карткою» бренду став збалансований 5-ти пептидний комплекс Collagen ™, що включає потужні антивікові амінокислоти. Крім пептидів, в складах Medi-Peel присутні інші інгредієнти, які довели свою ефективність. Це іонізоване золото, екстракти чорної ікри, вітаміни, антиоксиданти, гіалуронова кислота, волюфілін.

- відмінна риса продукції - відсутність «ефекту повернення». В

- окремим пунктом варто виділити дизайн упаковок Medi-Peel. Тут відсутня химерність, характерна для люкс-сегмента косметології. Дизайн-відділ бренду робить акцент на лаконічності та простоті, вважаючи головним вміст баночок, а не яскраві гасла - що повністю відповідає філософії бренду.

Асортимент бренду

Впливаючи на глибокі рівні дерми асортимент кремів, сироваток, есенцій, масок стимулюють клітинні процеси, активуючи власні сили організму до регенерації.