Шампуні для фарбованого волосся
Шампунь для фарбованого волосся: збережи свій колір надовго
Фарбування волосся — легкий спосіб змінити імідж, додати родзинки образу та задовольнити прагнення експериментів без радикальних кроків. Єдиний нюанс в тому, що тоді локони стають вразливішими та потребують використання шампуню для фарбованого волосся. На щастя, це не проблема, адже ринок України кишить різномаїттям професійних засобів за абсолютно різними цінами. Так, зокрема, у Києві ти можеш купити їх у будь-якому магазині косметики за оптимальною для тебе вартістю або ж замовити онлайн з доставкою.
Особливості шампунів для фарбованого волосся
Оскільки фарбовані локони бувають різними, шампуні для них також можуть відрізнятися певними особливостями.
- Шампунь для сухого волосся зазвичай містить різні олії, протеїни, алое вера та гліцерин. Він класно зволожує та живить, зберігає насиченість кольору і дарує локонам блиск та еластичність.
- Шампунь для жирного волосся має особливу формулу, яка містить себорегулюючі компоненти. Він ефективно очищає шкіру голови, забезпечуючи свіжість та легкість надовше.
- Шампуні для кучерів часто містять зволожувальні та зміцнювальні компоненти, які допомагають зберегти пружність та м’якість завитка.
- Шампуні для нормального волосся мають нейтральний збалансований склад, який допомагає зберегти природний баланс шкіри голови.
Відтак, щоб шампунь став для тебе найкращим помічником, варто добре знати тип свого волосся та його потреби.
Як користуватися шампунем для збереження кольору фарбованого волосся
Користуватися шампунем для захисту кольору фарбованої шевелюри зовсім не складно, однак, все ж важливо дотримуватися кількох загальних правил.
- Перед нанесенням шампуню добре змочи волосся теплою водою.
- Невелику кількість засобу нанеси на долоні, спінь і вже отриману піну розподіли масажними рухами по шкірі голови та акуратно змий теплою водою.
- Для якісного очищення повтори всю процедуру ще раз.
- Після цього обов'язково використовуй кондиціонер для захисту фарбованого волосся.
- Завжди читай інструкцію використання від виробника, адже там можуть бути вказані певні нюанси та особливості засобу.
Дотримуйся цих рекомендацій і твої локони віддячать тобі насиченістю кольору та блиском.
Чим відрізняється від звичайного шампуню?
Першочергове завдання шампуню для фарбованого волосся — зберегти яскравість та насиченість кольору надовше. Саме тому він містить спеціальні компоненти, які запобігають вимиванню та вицвітанню кольорового пігменту.
Такі шампуні зазвичай мають м’якшу формулу, що допомагає захистити локони від сухості та ламкості. Делікатність формули часто проявляється у відсутності в основі засобу жорстких поверхнево-активних речовин, таких як сульфати.
Натомість ти з великою імовірністю знайдеш у складі компоненти, які заспокоюють шкіру голови та запобігають виникненню подразнень після фарбування.
Зрештою, коли ти плануєш купити шампунь який сприятиме збереженню кольору аж до наступного фарбування, краще звернутися до фахівців. Консультанти ISEI завжди готові надати професійну допомогу щодо вибору б'юті-засобів за оптимальною для тебе вартістю. Тим паче, крамниці нашої мережі є у багатьох містах України, а в Києві навіть декілька. У нас великий вибір професійної доглядової косметики за абсолютною різними цінами, яку ти можеш купити офлайн або замовити онлайн з доставкою по Україні.
Поширені запитання про шампуні для фарбованого волосся
Які шампуні підходять для фарбованого волосся?
Шампуні для фарбованого волосся, багаті зволожувальними та захисними інгредієнтами, підходять для збереження яскравості й довговічності кольору.
Який шампунь кращий для фарбованого волосся?
Найкращий шампунь для фарбованого волосся містить безсульфатні мийні речовини й антиоксиданти, такі як вітамін Е, для захисту кольору.
Який шампунь для тонкого фарбованого волосся?
Шампуні для тонкого фарбованого волосся мають бути легкими та зволожувальними, щоб не обтяжувати волосся, а також містити компоненти для зміцнення.
Чого не повинно бути в складі шампуню для фарбованого волосся?
У складі шампуню для фарбованого волосся краще уникати сульфатів і парабенів, оскільки вони можуть вимивати колір і викликати вицвітання.