Отримуй вау-бонуси за шопінг в ISEI!Жодної магії, проста математика: ти купуєш улюблені засоби, а за це отримуєш бонуси та класні б’юті-пропозиції.
Твої персональні пропозиції — кешбеки, знижки, подарунки
1
У застосунку регулярно з’являються цікаві спеціальні пропозиції. Чим більше покупок тим більше купонів.
2
До дня народження ми даруємо 20% знижки на не акційні товари. Ця пропозиція починає діяти за 7 днів до твого дня народження і продовжує діяти цілих 7 днів після
3
Бонусами що вже накопичились на твоєму рахунку можна оплатити до 50% відсотків покупки (за умови придбання не акційних товарів)
Відповіді на питання:
Як скористатися бонусами?
В магазині: відкрий застосунок ISEI → увімкни опцію «списати бонуси» → покажи на касі штрих-код, який просканують наші консультанти.На сайті: пройди авторизацію → увімкни опцію «списати бонуси», коли оформляєш замовлення.В застосунку: просто увімкни опцію «списати бонуси», коли оформляєш замовлення;)

Бонусами можна оплатити до 50% чеку, за умови, що купуєш неакційні товари. Розрахуватись бонусами ти можеш вже через добу після їх отримання.Пам’ятай: при використанні деяких купонів, списати бонуси неможливо(це вказано в умовах купона).
Скільки часу діє купон?
Термін дії вказаний в умовах купона(щоб їх глянути, тобі потрібно натиснути на нього).Скористатися купоном можна лише раз впродовж терміну дії.
Як мені змінити особисту інформацію?
Змінити дані можна в розділі «Профіль» у нашому застосунку(окрім дати народження).Щоб змінити дату народження, відправ відповідний запит на техпідтримку через застосунок, натиснувши кнопку «Зворотний зв'язок».
Чи можна закріпити два номери телефону?
Номер телефону може бути лише один.
Чому зникли купони і як отримати нові?
Зник купон? Значить вийшов термін дії. Щоб отримати нові, потрібно здійснити покупку.Іноді з’являються короткострокові купони: слідкуй за ними в застосунку, щоб не пропустити(просто не вимикай сповіщення)
Як нараховуються бонуси?
Якщо є увімкнені купони, бонуси нараховуються автоматично
Ще немаєзастосунку ?
Ось посилання, приєднуйся
до ком’юніті!