Повернення та обмін товару

Умови повернення Товару здійснюються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172, згідно з загальних положень яких поверненню та обміну парфюмерно-косметичні кошти не підлягають.

Виняток становить Товар, упаковка якого пошкоджена на момент придбання, Товар, який в повному обсязі укомплектований (наприклад, відсутня кисть), Товар, частина якого зламана або пошкоджена (наприклад, зламаний дозатор), а також помилково відправлений Товар, який не відповідає Замовленню, оформленому покупцем.

Обмін і повернення Товару, що має зазначені вище недоліки, здійснюється тільки за умови, що він не використовувався Покупцем. Звернення з обміну косметичних засобів, які використовувалися, Продавцем не розглядаються.

Обмін і повернення Товару із зазначеними вище недоліками здійснюється в терміни, встановлені чинним законодавством України, а також з урахуванням правил доставки кур'єрських служб.

Повернення і обмін Товару здійснюється тим же способом, яким його було поставлено і / або отримано.

Звернення Покупців розглядаються тільки за умови надання разом з Товаром, що мають відповідні недоліки, зазначені в даному Договорі, документів, що підтверджують факт придбання Товару у Продавця, в тому числі, чек із зазначенням артикулу, кількості, вартості кожного Товару із Замовлення, а також загальної вартості замовлення.

Відсутність документів, що підтверджують придбання Товару у Продавця, є підставою для відмови в задоволенні звернення про обмін товару.