Альгінатна маска для обличчя
Альгінатна маска - засіб для додаткового догляду, який створено на основі альгінату, який отримують з бурих водоростей. Маска наноситься рідкою, але завдяки альгінату застигає і стає немов «гумовою». Містить в складі велику кількість мінералів, поживних речовин і вітамінів, йод і комплекс солей.
Сама по собі альгінатна маска вже має заспокійливу, очищаючу, зволожуючу властивості, а так само виводить токсини. Але так само, завдяки добавкам у вигляді рослинних екстрактів, вітамінів, білків і амінокислот, такі маски можуть нести і певну функцію. Наприклад: освітлювати, омолоджувати, уповільнювати процес старіння, відлущувати, боротися із зайвою жирністю і запаленнями, тонізувати.
Переваги засоби:
- Альгінатна маска - це салонна процедура своїми руками не виходячи з дому.
- Завдяки рідкої текстури рівномірно лягає на шкіру і заповнює всі важкодоступні місця, зморшки, тому і дає кращий ефект від використання.
- Щільна текстура утримує вологу, не пропускає кисень і запобігає випаровуванню корисних компонентів, сприяє їх глибокому проникненню і кращого результату після використання.
- Альгінатні маски відмінно рятують від сухості і підтягують шкіру.
Яку текстуру мають і в якому вигляді представлені:
Найчастіше альгінатна маска представлена у вигляді порошку, який потрібно змішувати зі спеціальним активатором або водою. Так само існують маски, які запаковані відразу рідкими і готові до використання.
Які компоненти включають до складу засобу:
Основний компонент - альгінат, який був здобутий із бурих водоростей. Вони насичують шкіру мінералами, йодом, вітамінами, амінокислотами та іншими корисними речовинами.
Серед інших активних компонентів часто можна побачити гіалуронову кислоту, колаген, екстракти цитрусів і фруктів, женьшень, імбир, м'яту, глину, зелений чай, і навіть унікальні складові такі як алмазна і перлова пудра.
Для яких типів шкіри:
Альгінатні маски універсальні і підходять до будь-якого типу шкіри. Але при бажанні можна підібрати маску в залежності від типу шкіри і бажаного ефекту. Зволожуючі і живильні - для сухої шкіри. Освітлюючі - для тьмяного. Очищаючі і себорегулюючі - для жирної і проблемної. Антивікові - для шкіри з віковими проявами. А заспокійливі - для проблемної.
Як використовувати:
Попередньо очистити шкіру від шкірного жиру і залишків макіяжу. Нанести тонер і, при бажанні, есенцію або сироватку для кращого ефекту. Розвести маску з водою або спеціальним активатором в пропорції, яку вказує виробник. Так як рідина швидко застигає, потрібно відразу ж нанести отриману масу на шкіру обличчя товстим шаром за допомогою шпателя. Через 20-30 хвилин, коли маска застигне, зняти легкими рухом знизу вгору.
Якщо маска представлена в готовому вигляді, тоді потрібно нанести її відразу ж після відкриття упаковки.