Підгузки та трусики для малюків
Одна з перших дилем з якою доводиться зіткнутися молодим батькам, коли на світ з’являється малюк — обрати саме ті підгузки. Здавалося б, що ж тут такого?
Та ще буквально кілька років тому вибір був не таким широким, адже сам підгузок в сучасному його вигляді — винахід відносно недавній.
Якщо заглибитись в історію, то цей предмет дитячої гігієни як такий з’явився у 1951 році. Американська винахідниця Меріон Донован, ставши матір’ю, зауважила, що звичні всім пелюшки мають цілий ряд недоліків: вони пропускали вологу, через що діти забруднювали не лише їх, а й одяг та постіль. А найгірше, звісно ж — нескінченне прання. Тож, після численних експериментів з матеріалами, їй таки вдалося виготовити та запатентувати щось на кшталт водонепроникних трусиків, що одягалися поверх звичних пелюшок, під назвою боатери, що з англійської значить “човен”. Згодом ідею одноразових підгузків підхопив Віктор Міллс — хімік-технолог компанії Procter&Gamble. Саме так з’явились Pampers. Проте через їхню доволі високу вартість купити памперси тоді міг далеко не кожен. До речі, слово “памперси”, яке ми вживаємо навіть частіше, ніж “підгузки” походить саме від назви цієї торгової марки. Вже в 1960-х роках вони набули неабиякої популярності та протягом наступних десяти років значно вдосконалились.
Сьогодні ж ринок просто кишить розмаїттям: підгузки одноразові, багаторазові, для хлопчиків, для дівчаток, підгузки-трусики. Крім цього, сучасні вироби для дітей розроблені таким чином, щоб максимально спростити життя батькам.
Так, переважна більшість моделей мають тришарову структуру. Верхній шар легко пропускає вологу і швидко висихає, завдяки чому мінімізується ймовірність виникнення подразнення ніжної шкіри малюка. Другий шар вбирає та утримує вологу всередині. Третій — зовнішній шар, запобігає протіканню. Підгузки сьогодні можуть похвалитися рядом переваг, таких як: індикатор заповненості, еластичні боковинки та спеціальні манжети, що запобігають бічним протіканням. Вони м’які, дихаючі, добре вбирають рідину та правильно адаптовані до будови тіла дитини, тож не перешкоджають їй рухатись.
На просторах інтернету і на полицях магазинів ти можеш знайти памперси на різний смак та бюджет, з врахуванням індивідуальних потреб твоєї дитини.
Одноразові памперси-трусики
Одноразові підгузки — найпоширеніші. Вони дуже практичні в користуванні, оскільки їх не треба ні прати, ні сушити. Виробники пропонують доволі широкий асортимент. Так, є підгузки для хлопчиків — у них поглинальний шар потовщений спереду та в області між ніжками і передня частина вільніша. В той час, підгузки для дівчаток передбачають розташування абсорбента ззаду і по центру, а вільнішою є частина між ніжками. Проте такі відмінності, зазвичай, є в памперсах 4-го і 5-го розмірів. Більшість брендів, все ж виготовляють універсальні, в яких наповнювач розподілений рівномірно.
Підгузки-трусики для малюків: особливості використання
До одноразових також належать підгузки-трусики. Вони мають еластичну гумку на поясі, якою користуватися набагато зручніше, ніж липучками, коли дитина починає активніше рухатися, повзати. Так, трусики-підгузки простіше одягати, вони мають бокові вставки, тому не протікають і їх легше утилізувати, завдяки стрічці, що закріплює їх згорнутими. Оскільки трусики необов’язково знімати повністю, а можна лиш приспустити, вони чудово підходять, коли малюк вчиться ходити на горщик.
Багаторазові підгузки-трусики
Багаторазові підгузки — для прихильників еко. Вони мають знімний всотуючий шар, який можна прати. Дружать з чутливою, схильною до дерматитів та алергій шкірою. Проте вони не зможуть гарантувати відсутність протікань, їх потрібно часто змінювати, прати та прасувати.
При виборі памперсів вкрай важливо звертати увагу на деталі: поясок, застібки, бортики, відсутність хімічного запаху. Внутрішня поверхня має бути суперм'якою, дихаючою і гарно вбирати вологу. В деяких моделях навіть передбачена рифленість, що мінімізує контакт з ніжним шкірним покривом малюка і зменшує ймовірність виникнення подразнень. Якщо шкіра дитини схильна до алергій, варто обирати підгузки зі спеціальним просоченням. Також, зокрема при виборі памперсів для новонароджених, варто пам’ятати, що перші 10 днів у них заживає пупок, тож важливо, щоб поясок був м’який і не натирав. Деякі виробники навіть роблять для цього спеціальний виріз на животику.
Ми в ISEI детально вивчили ринок дитячих засобів гігієни, а також всі особливості правильного їх вибору, і зробили все, щоб наші клієнти могли купити підгузки у нас справді найкращої якості.
Японські підгузки Goo.N
Підгузки Goo.N — японські підгузки преміумсегмента, м'які та ніжні на дотик, наче бавовна. Виготовлені з урахуванням анатомічних особливостей тіла малюка, тому комфортно прилягають, не перетискаючи животик та не натираючи ніжки.
У 2011 році на японському ринку підгузки Goo.N навіть отримали премію "Вибір японських мам". В асортименті бренду представлені вироби розмірах від XS (для новонароджених) до XXL. Також в лінійці є підгузки-трусики для хлопчиків та для дівчаток, створені з урахуванням фізіологічних особливостей малюків відповідно до статі.
Колекція Goo.N оновлюється двічі на рік. Виробник застосовує останні інновації та розробки — все для максимального комфорту дитини.
Японські памперси Merries
Підгузки Merries — японські підгузки, що бережуть ніжну шкіру малюка від попрілостей, почервонінь, роздратувань. Мають ряд беззаперечних переваг, таких як: інноваційний внутрішній шар, що нагадує стільники; рифлена поверхня, що забезпечує мінімальне зіткнення зі шкірним покривом дитини; натуральні матеріали, що не викликають алергії та дозволяють шкірі дихати, надійно утримуючи при цьому вологу; зручні гумки на поясі, які можна неодноразово застібати та розстібати, адже вони не втратять від цього своїх властивостей; колірний індикатор, що підказує коли потрібно замінити підгузок; натуральні рослинні компоненти у складі абсорбенту, що забезпечують додатковий догляд за шкірою малюка і запобігають появі свербежу, почервонінь, висипань та подразнень.
Японські суперпамперси Moony
Підгузки Moony — ще один японський бренд суперпамперсів. В асортименті можна знайти підгузки для новонароджених і для дітей старшого віку. Виготовлені з гіпоалергенних матеріалів та натуральної бавовни, вони дають шкірі можливість дихати. Кожен підгузок складається з шарів, і може ввібрати аж до 500 мл рідини, не залишивши жодних шансів протіканням. Еластичні гумки на поясі та між ніжками відмінно фіксують памперс на дитині, не перетискаючи та не натираючи ніжну шкіру. Абсорбентом в підгузках Муні є рисові крупинки, що відмінно утримують вологу та не викликають алергії, свербіння, висипань, які іноді бувають від сухих гелеподібних кульок. У складі поглинального шару містяться рослинні екстракти, що захищають шкіру від попрілостей, подразнень, висипань і блокують неприємний запах.
В асортименті бренду представлені товари як для найменших, так і для старших діток. Підгузки кріпляться на поясі дитини міцними липучками, які можна розстібати та застібати скільки заманеться. Також є спеціальний індикатор, який підкаже, коли малюкові потрібно змінити підгузок. У міру наповнення рідиною на передній частині памперса проявляється картинка, ступінь забарвлення якої змінюється відповідно до рівня наповненості.