Корейська косметика La'dor

Філер для волосся відновлюючий 13 мл
95.00 грн
Філер для волосся відновлюючий 150 мл
749.00 грн
Сироватка-пілінг для шкіри голови
135.00 грн
Термозахисний спрей для укладки волосся 100 мл
459.00 грн
Шампунь для волосся зволожуючий 600 мл
799.00 грн
Бальзам-маска для волосся з протеїнами шовку 250 мл
855.00 грн
Сироватка для кінчиків
99.00 грн
Шампунь з глиною і морськими мінералами 200 мл
449.00 грн

Корейський бренд Lador

Lador - спеціалізований бренд по догляду за волоссям створений у 2007 році. Слоган компанії - Bring a miracle to your hair! Довільно можна перевести як «Робимо чудо з вашими волоссям». La'dor - це поєднання слів Leaf і Adorable. Слово «Лист» є символом природи, який підкреслює натуральність продукції. Слово «Чарівний» - це прекрасне почуття, яке ми хочемо подарувати нашому клієнту.

Основні переваги бренду

 1. ця компанія прагне досягти результатів обслуговування і якості продукції для клієнтів за допомогою філософії управління, яка ставить задоволення потреб клієнтів на перше місце, а не просто бізнес, який слідує за продажем.
 2. корейська косметика Lador містить безфосфатні косметологічні засоби, які не містять масла мінерального походження, пави, синтетичні барвники, парабени, важкі хімічні сполуки та продукти нафтопереробки. За рахунок цього, косметика Ладор має ніжне, дбайливе очищення шкіри голови, локонів, насичують клітини вітамінами, мінералами, відновлює природну красу, силу, блиск ослаблених пасом.
 3. в складі шампунів, масок, бальзамів, ополіскувачів для волосся б'юті-компанія Lador використовує:
  • протеїни шовку;
  • равликову слиз (фільтрат);
  • жирні кислоти;
  • витяжки, екстракти цитрусів, квітів, рослин;
  • кераміди, кератин;
  • колаген;
  • інші компоненти, які повністю сприймаються організмом, відновлюють правильну роботу клітин.
 4. косметика активно використовується дівчатами, жінками не тільки в домашніх умовах. Багато косметологічні салони використовують професійні косметологічні засоби корейського б'юті-концерну для відновлення природної краси, сили, блиску волосся після фарбування, частого використання моделюючих пристосувань (фени, праски, плойки, стайлери).

Асортимент бренду

Серед продуктів La'dor можна знайти все, що потрібно для догляду за волоссям. Ось деякі з них:

 1. Шампуні: у бренду La'dor є різноманітні шампуні, які підходять для всіх типів волосся. Вони містять натуральні інгредієнти, такі як екстракти зі злаків та рослин, які забезпечують необхідне живлення волоссю.
 2. Ополіскувачі: ці засоби допомагають зволожити та розгладити волосся після миття. Вони містять активні компоненти, які запобігають ламкості та посіченим кінчикам.
 3. Маски: маски для волосся La'dor містять висококонцентровані інгредієнти, які глибоко живлять волосся та зміцнюють його.
 4. Сироватки: сироватки La'dor допомагають розв'язати різні проблеми з волоссям, такі як ламкість, посічені кінчики, пошкодження від хімічних процедур.