Підгузки Moony

Підгузки L (9-14 кг)
1259.00 грн
Підгузки M (6-11 кг)
1259.00 грн
Підгузки S від 4 до 8 кг
1259.00 грн
Підгузки для новонароджених до 5 кг, 76 шт
1259.00 грн
Трусики-підгузки для дівчаток розмір ХL, 12-22 кг
1259.00 грн
Трусики-підгузки для хлопчиків розмір ХL, 12-22 кг
1259.00 грн
Трусики-підгузки для хлопчиків розмір ХХL, 13-28 кг
1259.00 грн
Трусики-підгузки розмір S, 4-8 кг
1259.00 грн
Підгузки S від 4 до 8 кг
1259.00 грн
Підгузки M (6-11 кг)
1259.00 грн

Торгова марка Moony належить компанії Unicharm (Японія). Ось уже понад 50 років цей виробник випускає різні види гігієнічних виробів з нетканих і абсорбувальних матеріалів для жінок, дітей і літніх людей.

Дитячі підгузки під брендом Moony з'явилися на ринку 1981 року. Уже найперші моделі випускали з використанням природних матеріалів і вирізнялися високою якістю. Підгузки Moony гіпоалергенні, не провокують виникнення попрілостей і подразнення шкіри.

Асортимент товарів для дитячої гігієни

Сучасні підгузки для дітей діляться на два типи: вироби на липучках і підгузки-трусики. Перші використовують для малюків віком до 8 місяців. Другі рекомендуються для старших малюків, які більш активні. І ті й інші відмінно вбирають вологу, виготовляються з урахуванням фізіологічних особливостей будови статевих органів, зроблені з дихаючих матеріалів і не заважають дитині рухатися.

У мережі магазинів Isei.ua в Києві та інших великих містах країни ви можете купити підгузки як для новонароджених, так і для більш дорослих дітей. Також можна замовити доставку виробів потрібного розміру в Україні за ціною послуг компанії-перевізника.

Особливості підгузків бренду Moony

Підгузки з Японії продовжують залишатися одними з найкращих у цьому сегменті гігієнічних товарів завдяки цілій низці технологічних і водночас екологічних рішень:

  • вони виготовляються з натуральної повітропроникної бавовни, крім того, на задній частині підгузка Moony є отвори, які збільшують повітрообмін і запобігають появі пітниць і попрілостей;
  • вбирання до 500 мл рідини забезпечують 4 шари абсорбувальних матеріалів;
  • унікальним рішенням Moony є використання, в якості поглинаючої речовини, крупинок рису, які відмінно утримують вологу і не викликають алергії;
  • абсорбуючі шари доповнені рослинними екстрактами для додаткового захисту шкіри від висипу і подразнень;
  • завдяки їхній особливій анатомічній формі витримано баланс між тугою посадкою та ризиком протікання липучки можна багаторазово відкривати, а на трусиках використовують еластичні
  • резинки на поясі та між ніжками, які надійно й безболісно фіксують підгузок;
  • у виробах формату NB (вага до 5 кг) і S (вага 4-8 кг) є спеціальний виріз, щоб не травмувати пупок, який заживає.

У Києві, Одесі, Черкасах, Дніпрі, Харкові ви можете купити товар у наших офлайн-магазинах за вказаними на сайті адресами. Замовити доставку упаковки підгузків потрібного розміру і типу по Україні можна онлайн. У цьому разі до ціни товару додається вартість транспортування країною, яка визначається тарифами перевізника.
Тому вигідніше придбати одразу кілька упаковок, адже якщо загальна вартість замовлення перевищить 1500 грн, ми забезпечимо безоплатну доставку цих якісних японських підгузків до обраного поштового відділення.