Рекомендовані товари

Б‘юті-поради




Корейська косметика асоціюється з натуральністю, ефективністю і бездоганним результатом. Поговоримо про формули догляду за волоссям. На порядку денному - питання про переваги корейських шампунів, їх поділі за типами волосся і можливостям застосування.
Переваги корейських шампунів для волосся
Корейські шампуні можуть похвалитися натуральністю складу. Тут не використовуються продукти нафтопереробки, сульфати, парабени, а тому б'юті-засоби не тільки прекрасно справляються з функцією очищення, а й живлять корисними компонентами природного походження. Кожен склад, розроблений трихологами і косметологами з Південної Кореї, має чітко спрямовану дію. Ще представлені і безсульфатні шампуні. Всю таку сучасну косметику можна поділити на відносно умовні групи, які показують їх основне призначення:
- звичайні або нейтральні - використовуються для простого миття без додаткових ефектів;
- лікувальні - дозволяють впоратися з деякими проблемами, які пов'язані зі здоров'ям волосся;
- відтінкові - призначені для тих випадків, коли пофарбоване волосся;
- для глибокого очищення.
У той же час вибір конкретної моделі шампуню сильно залежить від Вашого типу волосся. Так, сьогодні зустрічається така косметика для різних типів волосся:
- для жирних - підвищена концентрація миючих компонентів, завдяки чому відбувається глибоке очищення;
- для нормальних - збалансована формула, яка підійде для регулярного використання;
- для сухих - поєднання великої кількості миючих засобів та додаткових зволожувачів;
- для частого миття - м'яка формула і низька концентрація різних миючих засобів, завдяки чому ризик виникнення подразнення мінімальний;
- для боротьби з лупою - містить спеціальні засоби для уповільнення процесів ділення клітин шкіри голови, завдяки чому значно зменшується кількість лупи.
Власницям жирного волосся дуже пощастило - вони сильні, еластичні, їх кінчики практично не січуться. Єдина проблема - необхідність частого миття голови. Уже через день після банної процедури локони «злипаються», втрачають об’єм. Причина швидкого забруднення волосся криється в посиленій роботі сальних залоз шкіри голови. Головним завданням стає регулювання себума і використання шампунів, придатних для частого миття.
- Ламке, тьмяне, посічене, слабке - впізнаєш своє волосся? Перераховані проблеми провокуються низькою здатністю шкіри до вироблення себума, регулярним впливом агресивних зовнішніх чинників - ультрафіолетового випромінювання, кліматичних опадів, термообробкою (прасування, фени). Акцент в догляді важливо зробити на інтенсивне зволоження та живлення, активізацію роботи сальних залоз.
Пофарбовані локони схильні до сухості і ламкості. Вплив фарбувальних засобів робить волоски тонким, руйнує їх структуру. Європейські та азіатські виробники пропонують особливі лінії, призначені для догляду за фарбованим волоссям. Їх дія спрямована на відновлення і захист кольору.
- Без правильного догляду кератин перестає «працювати» вже через місяць. Зберегти ефект допоможуть спеціальні склади, що не містять сульфатів, хлориду натрію. Віддавайте перевагу доглядовим засобам, формула яких заснована на кератині і пом'якшуючих компонентах.
Знаючи свій тип волосся, ви зможете підібрати шампунь, який допоможе вирішити конкретні проблеми. Догляд за нормальним волоссям вимагає засобів, які не перенасичені поживними речовинами, дбайливо очищають локони і шкіру голови. Вибирайте формули без силіконів при сухому типі волосся і засоби з глибоким очищуючим ефектом - при жирному. Власницям комбінованого типу підійдуть спеціальні шампуні для комбінованого волосся. Альтернатива - засоби для нормального волосся.
Професійний шампунь в мас-маркеті
Приклад професійних складів доглядових засобів для волосся на полицях мас-маркету - бренд Lador. Молодий, але вкрай прогресивний бренд був заснований в 2008 році і запаморочив голову спочатку кореянкам, а після - всьому світу. Виною тому - не презентабельні упаковки. Рецепт популярності продукції Lador криється в унікальних формулах шампунів, кондиціонерів, філерів. Склади бренду засновані на рослинних екстрактах, натуральних маслах, LPP-кератині, LPP-коллагені, керамідах, протеїнах, равликових фільтратах, пептидах і амінокислотах шовку, вітамінних комплексах.