Корейський бренд Lion

Набір міжзубних щіток від зубного каменю
279.00 грн
Засіб для прання рідкий (запасний блок)
629.00 грн
Кисневий відбілювач (запасний блок)
429.00 грн
Кисневий засіб для виведення плям (спрей) 500 мл
329.00 грн
Рідкий засіб для прання запасний блок
349.00 грн
Мило туалетне з екстрактом рисових висівок
119.00 грн
Порошок для прання
599.00 грн
Порошок для прання концентрований
299.00 грн
Зубна щітка з тонкою ручкою
199.00 грн

Корейський бренд Lion

Lion Korea (Лайон Кореа) була створена шляхом об'єднання двух компаній - гігантів – південно-корейскої CJ Corporation та японської Lion Corporation грудні 2004 року. Компанія цінує і піклується про повсякденне життя споживачів. Спочатку компанія називалась CJ LION, проте з листопада 2017 її перейменували в LION KOREA.

Основні переваги бренду

- компанія приділяє велику увагу вирішенню екологічних питань та називає себе «ПІОНЕРАМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ». Забезпечення здорового та комфортного життя клієнтів є пріоритетом для LION KOREA, тому компанія підтримує суспільство в переробці ресурсів і робить все можливе для розробки екологічно чистих продуктів.

- для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище Lion впровадила такі дії:

  • перехід на рослинну сировину,
  • охорона водних ресурсів,
  • виробництво продуктів відповідно до екостандартів.

- компанія використовує передові технології, досвід та відмінну інфраструктуру досліджень і розробок корпорації LION (Японія).

- співпрацює з найкращим науково-дослідницьким інститутом Living Research Institute (Інститут живих досліджень). Інститут був заснований у 1992 році під назвою Центр хімічних досліджень. Він входить до складу корпорації Cheil Jedang Corporation.

- створила свій набір правил щодо основних вимог до виробництва та особисто здійснює нагляд за їх дотриманням.

Асортимент бренду

LION KOREA виробляє господарсько-побутові товари та товари щоденного вжитку, безрецептурні лікарські засоби та функціональні продукти харчування. Тобто це побутова хімія, зубні пасти і щітки, товари для догляду за дітьми, а також шампуні, гелі для душу, туалетні мила та інші товари, які кожен день покращують наше життя.