Корейський бренд Lion

Зубна нитка, 40 м
239.00 грн
Набір міжзубних щіток від зубного каменю
279.00 грн
Кисневий відбілювач (запасний блок)
429.00 грн
Кисневий засіб для виведення плям (спрей) 500 мл
329.00 грн
Мило туалетне з екстрактом рисових висівок
119.00 грн
Зубна паста
139.00 грн
Зубна паста з екстрактом зеленої м'яти
169.00 грн

Корейський бренд Lion

Lion Korea (Лайон Кореа) була створена шляхом об'єднання двух компаній - гігантів – південно-корейскої CJ Corporation та японської Lion Corporation грудні 2004 року. Компанія цінує і піклується про повсякденне життя споживачів. Спочатку компанія називалась CJ LION, проте з листопада 2017 її перейменували в LION KOREA.

Основні переваги бренду

- компанія приділяє велику увагу вирішенню екологічних питань та називає себе «ПІОНЕРАМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ». Забезпечення здорового та комфортного життя клієнтів є пріоритетом для LION KOREA, тому компанія підтримує суспільство в переробці ресурсів і робить все можливе для розробки екологічно чистих продуктів.

- для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище Lion впровадила такі дії:

  • перехід на рослинну сировину,
  • охорона водних ресурсів,
  • виробництво продуктів відповідно до екостандартів.

- компанія використовує передові технології, досвід та відмінну інфраструктуру досліджень і розробок корпорації LION (Японія).

- співпрацює з найкращим науково-дослідницьким інститутом Living Research Institute (Інститут живих досліджень). Інститут був заснований у 1992 році під назвою Центр хімічних досліджень. Він входить до складу корпорації Cheil Jedang Corporation.

- створила свій набір правил щодо основних вимог до виробництва та особисто здійснює нагляд за їх дотриманням.

Асортимент бренду

LION KOREA виробляє господарсько-побутові товари та товари щоденного вжитку, безрецептурні лікарські засоби та функціональні продукти харчування. Тобто це побутова хімія, зубні пасти і щітки, товари для догляду за дітьми, а також шампуні, гелі для душу, туалетні мила та інші товари, які кожен день покращують наше життя.