Корейський бренд Moremo

99.00 грн
749.00 грн
799.00 грн
599.00 грн
599.00 грн
649.00 грн
749.00 грн
199.00 грн
799.00 грн

Корейський бренд Moremo

Косметичний бренд MOREMO (Моремо) є результатом вичерпного дослідження і довгострокового проекту корпорації SEWHA та провідних інститутів косметичних досліджень Республіки Корея. Назва бренду складаєтьсязі слів MORE і MOISTURE - що означає в перекладі «більше зволоження». Правильне зволоження без «хімії» у складі косметичних засобів - це запорука молодості і здоров'я в будь-якому віці. Корпорація Sewha розпочала свою діяльність у 1965 році та є одним з лідерів косметичного ринку Республіки Корея. Продукція бренду MOREMO реалізується на ринках США, ОАЕ, Кувейту та країн Південно-Східної Азії.

Основні переваги бренду

- при виробництві продукції компанія використовує передові розробки та інноваційні методи глубокої селекції та екстракції, що дозволяє зберігати всі корисні якості цінних природних компонентів.

- косметика Моремо має збалансований склад, містить мінімум консервантів та не містить агресивних компонентів, має легку текстуру, завдяки чому корисні складові проникають в найглибше шари шкіри.

- розробка і виробництво всіх продуктів запускається виключно після чесних і кваліфікованих досліджень, результатом яких є оптимальний склад засобів по догляду за шкірою та волоссям. Всі продукти ретельно перевіряються і досліджуються для підтвердження їх корисної дії, 100% безпеки і відсутності алергічних реакцій.

Асортимент бренду

Після пошуку по всьому світу кращих інгредієнтів природного походження і вивчення найбільш ефективних комбінацій були розроблені оптимальні суміші косметичних засобів для догляду за шкірою обличчя, волоссям і тілом.