Корейська косметика Coxir

-19%
Крем для шкіри навколо очей з вітаміном 30 мл
579.00 грн
719.00 грн

Корейський бренд Coxir

Новий косметичний бренд від компанії NOKSIBCHO, яка дотримувалася суворого принципу «Якість перш за все» протягом останніх 30-ти років. Концепція: Бренд представляє природну і натуральну жіночу красу. Компанія розробила свої продукти для споживачів які хочуть бути красивими та при цьому придбати косметику за розумною ціною.

Основні переваги бренду:

- всі продукти бренду розробляються і виробляються в Кореї на власному заводі компанії, що має сертифікат якості ISO 14001 (міжнародний стандарт, що містить вимоги до системи екологічного управління - environmental management system), за якими проходить сертифікація), сертифікат GMP (good manufacturing practice - офіційний документ, який вказує на те, що виробничий процес конкретного підприємства відповідає всім вимогам однойменного міжнародного стандарту), а так само визнання від міжнародних центрів сертифікації США, Німеччини та Великобританії.

- продукція Coxir [kosiːr] виготовлена ​​з натуральних компонентів, які краще поглинаються шкірою і зберігають її здоровою і збалансованою.

- завдяки постійним дослідженням, виробникам вдалося підібрати компоненти які мінімально подразнюють шкіру і віддають максимальну користь.

Асортимент бренду:

Бренд має лінії по догляду за шкірою кожного типу і для різних потреб, в тому числі відлущування, звуження пор, відбілювання і т.д. Таким чином, кожен можете вибрати з широкого спектру продуктів найбільш відповідний.