Японський бренд Propolinse

Японський бренд Propolinse

Propolinse бренд від корпорації Pieras (П'єрас) органічної косметики, дія якої спрямована на комплексний догляд за зубами, яснами та порожниною рота. Pieras Co., ТОВ - японська компанія, заснована 1 квітня 1980 року. Слоган компанії: «Ми сформуємо то, що ви хочете!»

Ви часто звертаєтеся до подібних фраз? Так, впевнені, що дуже часто.

- "Якщо цей товар більше схожий, то зручніше було б".

- "Було б весело, якби таке було".

- "Я хотів би, щоб це була більш доступна ціна".

Компанія Pieras серйозно стикається з такими повсякденними ситуаціями та цінує почуття і задоволення клієнтів. Це те, на що звертають увагу в першу чергу, щоб задовольнити потребу кожного і щоб кожен був почутий.

Асортимент бренду

Солі для ванни, мило, косметика, засоби гігієни порожнини рота, медичні прилади, медичне обладнання, здорове харчування, продукти харчування і напої, предмети першої необхідності, побутова техніка, товари для їжі, харчові та косметичні інгредієнти.

Один з найпопулярніших продуктів бренду - органічний ополіскувач для порожнини рота. Косметичний препарат має формулу, яка включає в себе виключно натуральні інгредієнти. Фіто-компоненти складу - екстракти сакури, лимона, чаю матчу, квітів апельсина, а також прополіс. Органічний ополіскувач освіжає, тонізує та оздоровлює порожнину рота. Регулярне застосування японського ополіскувача є дієвою профілактикою захворювань зубів і ясен. Засіб усуває зубний наліт і залишки їжі, виробляє антибактеріальний ефект.