Корейська косметика Pyunkang Yul

Крем для проблемної шкіри 50 мл
879.00 грн
Тонер для проблемної шкіри 150 мл
775.00 грн
Зволожуюча ампульна сироватка для обличчя 100 мл
1489.00 грн
Крем зволожуючий для обличчя 100 мл
1799.00 грн
Тонер-есенція зволожуюча 30 мл
225.00 грн
Тонер-есенція зволожуюча 100 мл
599.00 грн
Очищуюча вода 290 мл
845.00 грн

Корейський бренд Pyunkang Yul

Pyunkang Yul (пунканг Юл) - дивовижний корейський бренд, який займається випуском високоякісної натуральної косметики. Продукція компанії славиться своїми приголомшливими результатами і продуманим складом. Рецептури косметичних засобів створює доктор в Сеулі. У 70-х роках він працював в клініці, де тісно спілкувався з пацієнтами. Він знав всі їхні переживання і проблеми, пов'язані із захворюваннями шкіри. Виникали такі неприємності зі шкірою через те, що люди не могли підібрати для себе ідеальну косметику. Лікар твердо вирішив, що хоче людям приносити користь, тому він почав розробляти дерматологічні продукти.

У 70-ті роки стали з'являтися продукти торгової марки Pyunkang Yul, які розроблялися для чутливої ​​шкіри. Вони відмінно справлялися з акне, подразненнями і лущеннями шкіри. Приголомшлива репутація талановитого лікаря і клініки дозволили отримати косметичним засобам виправданий інтерес серед споживачів.

Основні переваги бренду

- південнокорейський виробник для створення косметики використовує лікувальні рослини. Екстракти в поєднанні з маслами дають дивовижні результати. Косметичні засоби мають такі властивості:

  • Відновлення.
  • Загоєння.
  • Зволоження.
  • Живлення.
  • Освітлення.
  • Розгладження.

- відмінна риса продукції - це концентрований склад. Для досягнення потрібного ефекту досить використовувати всього лише пару крапель косметичного засобу. Компанія відмовляється від використання шкідливих речовин і різних хімічних добавок.

- лікувальні властивості косметики Pyunkang Yul доведені дерматологами і косметологами.

- південнокорейський бренд отримав визнання у всьому світі. Особливою популярністю він користується в Україні. Оригінальні продукти розробляються спеціально з урахуванням того, чого саме потребує чутлива шкіра. Таким чином, вона отримує потрібні інгредієнти, живиться, очищається і лікується в цілому.

Асортимент бренду

Бренд спеціалізується в розробці доглядових засобів за шкірою обличчя, особливо для чутливої ​​шкіри.