Корейська косметика Pascucci

45.00 грн
45.00 грн

Корейський бренд Pascucci

Pascucci (Паскучі) лінія тканинних масок від бренду Amicell. Серія продукції стала настільки успішною, що компанія вирішила створити для неї власний бренд. Експрес-засоби від Pascucci демонструє помітний результат вже після першого використання, а при регулярному застосуванні масок надають лікувально-профілактичний ефект.

Основні переваги бренду

- кожна з 13 масок Pascucci містить особливий компонент галактомісіс. Галактомісіс - екстракт дріжджових грибків, отриманий шляхом ферментації. В процесі бродіння утворюються бактерії, що містять пептиди, амінокислоти, мінерали, вітаміни групи В, А, фолієву кислоту. Це робить його сенсаційним компонентом.

- так само всі тканинні маски містять обов'язкові компоненти: - гіалуронову кислоту, яка виступає незамінним «зволожувачем». Речовина наповнює клітини цілющою вологою і створює на поверхні шкіри вологоутримуючий захисний бар'єр. - витяжку японського перцю - за рахунок високої концентрації монотерпенів, інгредієнт тонізує дерму, має протизапальну і ранозагоювальну дії. - терміналія чебула - потужний антиоксидант, який протистоїть процесам старіння. Інгредієнт також успішно справляється з нормалізацією роботи сальних залоз, нейтралізує вільні радикали.

Асортимент бренду

У лінії тканинних масок Pascucci представлено понад 20 видів експрес-засобів по догляду за шкірою обличчя. Кожна маска вирішує певний спектр проблем - одні борються з сухістю, інші звужують пори, треті протистоять процесам старіння.