Корейська косметика Pascucci

Корейський бренд Pascucci

Pascucci (Паскучі) лінія тканинних масок від бренду Amicell. Серія продукції стала настільки успішною, що компанія вирішила створити для неї власний бренд. Експрес-засоби від Pascucci демонструє помітний результат вже після першого використання, а при регулярному застосуванні масок надають лікувально-профілактичний ефект.

Основні переваги бренду

- кожна з 13 масок Pascucci містить особливий компонент галактомісіс. Галактомісіс - екстракт дріжджових грибків, отриманий шляхом ферментації. В процесі бродіння утворюються бактерії, що містять пептиди, амінокислоти, мінерали, вітаміни групи В, А, фолієву кислоту. Це робить його сенсаційним компонентом.

- так само всі тканинні маски містять обов'язкові компоненти: - гіалуронову кислоту, яка виступає незамінним «зволожувачем». Речовина наповнює клітини цілющою вологою і створює на поверхні шкіри вологоутримуючий захисний бар'єр. - витяжку японського перцю - за рахунок високої концентрації монотерпенів, інгредієнт тонізує дерму, має протизапальну і ранозагоювальну дії. - терміналія чебула - потужний антиоксидант, який протистоїть процесам старіння. Інгредієнт також успішно справляється з нормалізацією роботи сальних залоз, нейтралізує вільні радикали.

Асортимент бренду

У лінії тканинних масок Pascucci представлено понад 20 видів експрес-засобів по догляду за шкірою обличчя. Кожна маска вирішує певний спектр проблем - одні борються з сухістю, інші звужують пори, треті протистоять процесам старіння.