Корейська косметика Mukunghwa

Мило господарське з ефектом кип'ятіння
79.00 грн
Мило дезинфікуюче
79.00 грн
Мило для прання білизни
79.00 грн

Корейський бренд Mukunghwa

Mukunghwa (Мукугхва) - це корейський бренд, заснований в 1947 році. Компанія отримала назву не випадково. Mukunghwa - це квітка гібіскуса, а в свою чергу гібіскус символ Південної Кореї. Асортимент продукції великий і склад даної корейської продукції саме з рослинних складових. Це говорить про те, що для людини така косметика цілком безпечна.

Головний девіз цього бренду - «в злагоді з навколишнім середовищем».

Основні переваги бренду

- вже багато років бренд активно розвиває виробництво товарів щоденного попиту, допомагаючи покупцем вести здоровий спосіб життя. Наші фахівці запевняють, що немає нічого кращого натуральних інгредієнтів в складі наших товарів. Ми вкладаємо всю душу в виробництво своїх товарів, які безпечні для здоров'я людини. Для підвищення якості своєї продукції ми тісно спілкуємося з громадськими організаціями та нашими клієнтами. Ми даємо слово, що збережемо любов до природи та Mukunghwa.

- за довгий час на ринку споживання компанія Мукунгхва знайшла любов і довіру клієнтами. Товар відрізняється від інших конкурентних товарів інноваційною технологією виготовлення.

- основне правило бренду - застосовувати у виробництві 100% сировину. Цінова політика даної компанії доступна кожному.

Асортимент бренду

З моменту заснування компанія закріпила за собою одну з основних ніш у виготовленні побутової хімії та засобів особистої гігієни. Серед продуктів догляду, популярні різні мила, зубні пасти, засоби для волосся. Саме з мила все і почалося. Мило є візитною карткою й основа основ.