Ізраїльська косметика Careline

299.00 грн
299.00 грн
299.00 грн
269.00 грн
219.00 грн
219.00 грн
269.00 грн
165.00 грн
269.00 грн
429.00 грн

Ізраїльський бренд Careline

Ізраїльський бренд Керолайн був заснований в 1981 році концерном AGIS GROUP. Метою створення дочірньої косметичної фірми стала висока популярність мінералів Мертвого моря, що омиває ізраїльські береги. В основі кожного продукту Careline лежить той чи інший морський інгредієнт. Активні компоненти бренду збагачені поживними елементами та вітамінами, які забезпечують комплексний догляд за шкірою і волоссям.

Основні переваги бренду

- у виробництві використовуються наукові інновації та сучасне обладнання, що обумовлює високу якість матеріалу. Продукція створюється з урахуванням вікових характеристик і особливостей різних типів шкіри й волосся. Це дозволяє домогтися максимально ефективного результату. Косметика проникає глибоко в шкірний покрив і сприяє оздоровленню шкіри на довгий час.

- об'єднуючи чарівні властивості морських інгредієнтів і інноваційні технології б'юті-сфери, ізраїльські вчені створюють косметичні продукти, які: забезпечують миттєвий і довгостроковий результат; не викликають звикання; повертають молодість і красу кожної клітинки тіла.

Асортимент бренду

В асортименті бренду представлені товари на кожен день - рідке мило, дезодоранти, гелі та лосьйони для тіла. Вибираючи косметику Careline, ти вибираєш натуральність і гіпоалергенність!