Ізраїльська косметика Dead Sea Collection

Ізраїльський бренд Dead Sea Collection

Бренд Dead Sea Collection (Деад Сі Колекшн) був заснований в 1991 році ізраїльським концерном Crystalline Health & Beauty. З самого першого дня місія компанії полягала в тому, щоб запропонувати своїм клієнтам найвищу у світі співвідношення ціни і якості. Протягом 28 років надання своїх послуг на ринку індустрії краси компанія досягла високих результатів. Великий асортимент, строгий контроль якості, підкорення США, Канади, Великобританії та інших країн по всьому світу - це ще не межа досконалості, до якого прагне цей бренд.

Основні переваги бренду

- в якості ведучого інгредієнта бренд використовує продукти Мертвого моря. Бруду, солі, мінерали, якими багата морська вода, інтегровані в широку колекцію засобів для догляду за шкірою і волоссям.

Цікаво! Чудодійні властивості мінералів Мертвого морю були відомі ще в глибоку давнину - задовго до створення Менделєєвим його унікальної таблиці. Це - свого роду «перший SPA», створений самою природою. Багато історичних особистостей прагнули насолодитися морськими водами, вірячи в їх здатність продовжити молодість і зміцнити здоров'я. Достеменно відомо, що в силу Мертвого моря вірила цариця Савська та Клеопатра.

- косметологи Dead Sea Collection не втомлюються досліджувати дари Мертвого моря, постійно вдосконалюючи формули та рецептури продуктів.

- виробнича площа концерну займає більше 10 тис. Кв.м., на яких повністю відпрацьовується виробничий ланцюжок - від видобутку цінної сировини до розфасовки готових б'юті-засобів.

- компанія має власну науково-дослідну лабораторію, відділ контролю якості, автоматизоване виробництво, а також креативний дизайнерський відділ. Продукція, що випускається під брендом Dead Sea Collection, відповідає протоколам якості ізраїльських органів охорони здоров'я, європейським вимогам, сертифікатам з-GMP і FDA.

Асортимент бренду

Компанія Dead Sea Collection розробляє унікальні засоби по догляду за шкірою обличчя, для ванни, тіла і волосся.