Корейська косметика Daeng Gi Meo Ri

-30%
Живильна маска для волосся 120 мл
229.00 грн
329.00 грн
-38%
Кондиціонер для всіх типів волосся 500 мл
499.00 грн
799.00 грн
Шампунь для жирного волосся 500 мл
669.00 грн
-10%
Шампунь для пошкодженого волосся 500 мл
599.00 грн
669.00 грн
-33%
Маска для волосся медова терапія 150 мл
299.00 грн
449.00 грн

Корейський бренд Daeng Gi Meo Ri

Заснована в 1998 році, «DOORI COSMETICS» сьогодні є однією з провідних компаній Південної Кореї у сфері догляду за волоссям. У грудні 1999 року був розроблений перший доглядовий засіб — тонер «Daeng Gi Meo Ri».

Популярний варіант вимови назви бренду в Україні - "Ден Гі Мео Рі". Але корейською буде звучати "Тенгі Морі". "Тенгі", що в перекладі означає "червона стрічка, заплетена в косу нареченої", а "Морі" - волосся. Всі продукти бренду «Daeng Gi Meo Ri» від компанії Doori Cosmetics розроблені на основі традиційних лікарських екстрактів, самостійно вирощених, протестованих і доданих у відповідних пропорціях, щоб повністю відповідати ідеалу «Здорової краси».

Головний принцип компанії — виробництво косметичних засобів, які будуть підтримувати природну красу і максимально її примножувати. Всі вони виготовляються на основі природних і дієвих компонентів. Рослинні інгредієнти застосовуються в кількості близько 40 видів. Фахівці вміло поєднують давні рецепти краси та модифіковані формули. Саме в цьому і полягає успіх корейської компанії.

Основні переваги бренду

  • засоби на 33% складаються з чистих екстрактів лікарських трав, які запобігають випадінню волосся, дарують натуральний блиск, повертають їм силу і здоров'я, живлять фолікули та м'яко очищають шкіру голови.
  • головним інгредієнтом всіх засобів бренду є екстракт женьшеню. У складі женьшеню міститься велика кількість вітамінів С і Е, а також крохмалю і смол. Всі ці речовини сприяють зміцненню і росту волосся.
  • фахівці ретельно підбирають лікарські рослини, які підходять для волосся і шкіри голови. І лише ті інгредієнти, які в процесі вилучення традиційними методами, не втратили своїх властивостей, застосовуються при виробництві продукції.
  • протягом багатьох років «DOORI COSMETICS» намагається знайти оптимальні пропорції для змішування кожного екстракту, щоб досягти ідеального ефекту від застосування.

Асортимент бренду

В асортименті продукції можна знайти чимало унікальних засобів. У виробництві високоякісної та натуральної косметики компанія Daeng Gi Meo Ri вважається справжнім експертом. Бренд з Кореї створює доглядову косметику за обличчям, волоссям і тілом.

Бренд має кілька основних лінійок, зокрема:

  • Body Care;
  • Hair Care;
  • Hair&Scalp Care;
  • Homme Energizing;
  • Jasaengyeon;
  • Scalp Care.

Так, ти зможеш знайти та купити такі засоби, як: шампунь, маска, кондиціонер для волосся, сироватка, емульсія для шкіри голови, крем, лосьойн для тіла та інші класні баночки.