Корейська косметика Daeng Gi Meo Ri

Регенеруючий шампунь 500 мл
699.00 грн
Регенеруючий шампунь 300 мл
499.00 грн
Кондиціонер для всіх типів волосся 500 мл
699.00 грн
Шампунь для жирного волосся 500 мл
669.00 грн

Корейський бренд Daeng Gi Meo Ri

Заснована в 1998 році, «DOORI COSMETICS» сьогодні є однією з провідних компаній Південної Кореї у сфері догляду за волоссям. У грудні 1999 року був розроблений перший доглядовий засіб — тонер «Daeng Gi Meo Ri».

Популярний варіант вимови назви бренду в Україні - "Ден Гі Мео Рі". Але корейською буде звучати "Тенгі Морі". "Тенгі", що в перекладі означає "червона стрічка, заплетена в косу нареченої", а "Морі" - волосся. Всі продукти бренду «Daeng Gi Meo Ri» від компанії Doori Cosmetics розроблені на основі традиційних лікарських екстрактів, самостійно вирощених, протестованих і доданих у відповідних пропорціях, щоб повністю відповідати ідеалу «Здорової краси».

Головний принцип компанії — виробництво косметичних засобів, які будуть підтримувати природну красу і максимально її примножувати. Всі вони виготовляються на основі природних і дієвих компонентів. Рослинні інгредієнти застосовуються в кількості близько 40 видів. Фахівці вміло поєднують давні рецепти краси та модифіковані формули. Саме в цьому і полягає успіх корейської компанії.

Основні переваги бренду

  • засоби на 33% складаються з чистих екстрактів лікарських трав, які запобігають випадінню волосся, дарують натуральний блиск, повертають їм силу і здоров'я, живлять фолікули та м'яко очищають шкіру голови.
  • головним інгредієнтом всіх засобів бренду є екстракт женьшеню. У складі женьшеню міститься велика кількість вітамінів С і Е, а також крохмалю і смол. Всі ці речовини сприяють зміцненню і росту волосся.
  • фахівці ретельно підбирають лікарські рослини, які підходять для волосся і шкіри голови. І лише ті інгредієнти, які в процесі вилучення традиційними методами, не втратили своїх властивостей, застосовуються при виробництві продукції.
  • протягом багатьох років «DOORI COSMETICS» намагається знайти оптимальні пропорції для змішування кожного екстракту, щоб досягти ідеального ефекту від застосування.

Асортимент бренду

В асортименті продукції можна знайти чимало унікальних засобів. У виробництві високоякісної та натуральної косметики компанія Daeng Gi Meo Ri вважається справжнім експертом. Бренд з Кореї створює доглядову косметику за обличчям, волоссям і тілом.

Бренд має кілька основних лінійок, зокрема:

  • Body Care;
  • Hair Care;
  • Hair&Scalp Care;
  • Homme Energizing;
  • Jasaengyeon;
  • Scalp Care.

Так, ти зможеш знайти та купити такі засоби, як: шампунь, маска, кондиціонер для волосся, сироватка, емульсія для шкіри голови, крем, лосьойн для тіла та інші класні баночки.