Корейська косметика Daeng Gi Meo Ri

Новинки

769.00 грн
779.00 грн
739.00 грн
719.00 грн
839.00 грн
779.00 грн
739.00 грн
779.00 грн
719.00 грн
779.00 грн
769.00 грн
839.00 грн
529.00 грн
429.00 грн
699.00 грн

Корейський бренд Daeng Gi Meo Ri

Заснована в 1998 році, «DOORI COSMETICS» на сьогоднішній день є однією з провідних компаній Південної Кореї у сфері догляду за волоссям. У грудні 1999 року розроблено перший засіб - тонер «Daeng Gi Meo Ri».

Популярний варіант вимови назви бренду в Україні - "Ден Гі Мео Рі". Але по-корейськи буде звучати "Тенгі Морі". "Тенгі" - в перекладі означає "червона стрічка, заплетена в косу нареченої", а "Морі" - волосся. Всі продукти бренду «Daeng Gi Meo Ri» від компанії Doori Cosmetics розроблені на основі традиційних екстрактів медицини, самостійно вирощених, протестованих і доданих у вивірених пропорціях, щоб повністю відповідати ідеалу «Здорової краси».

Головний принцип компанії - виробництво косметичних засобів, які будуть підтримувати природну красу і максимально її примножувати. Всі вони виготовляються на основі природних і дієвих компонентів. Рослинні інгредієнти застосовуються в кількості 40 видів. Фахівці вміло поєднують давні рецепти краси та модифіковані формули. Саме в цьому і полягає успіх корейської компанії.

Основні переваги бренду

- засоби на 33% складаються з чистих екстрактів лікарських трав, які запобігають випадання волосся, надають натуральний блиск, повертають їм силу і здоров'я, живлять фолікули та м'яко очищають шкіру голови.

- головним інгредієнтом всіх засобів бренду є екстракти женьшеню. У складі женьшеню міститься велика кількість вітамінів С і Е, а також крохмалю і смол. Всі ці речовини сприяють зміцненню і росту волосся.

- фахівці ретельно підбирають лікарські рослини, які підходять для волосся і шкіри голови. тільки ті інгредієнти, які в процесі вилучення традиційними методами, не втратили своїх властивостей, застосовуються при виробництві продукції.

- протягом багатьох років «DOORI COSMETICS» намагається знайти оптимальні пропорції для змішування кожного екстракту, щоб досягти ідеального ефекту від застосування.

Асортимент бренду

В асортименті продукції можна знайти достаток унікальних засобів. У виробництві високоякісної та натуральної косметики компанія Daeng Gi Meo Ri вважається справжнім експертом. Бренд з Кореї створює доглядову косметику за особою, волоссям і тілом.