Український бренд Delamark

Ополіскувач для посудомийної машини
155.00 грн

Український бренд Delamark

Delamark (Деламарк) - бренд, що спеціалізується на виробництві екологічної побутової хімії та доглядової косметики. Історія популярного сьогодні українського бренду почалася у 2008 році - з моменту організації імпорту безфосфатних японських порошків. Вже через рік компанія приймає концептуально нове рішення - налагодити виробництво власної лінійки побутової хімії, орієнтованої на екологічність і безпеку формул.

Отримавши підтримку кращих світових технологів, Деламарк приступив до розробки формули порошку одночасно ефективного і безпечного (не містить агресивних по відношенню до навколишнього середовища і здоров'ю людини складових).

Через пів року компанія презентувала українському ринку порошок Royal Powder, а вже через кілька місяців налагодила процес його масового виробництва. Незабаром перша лінійка бренду розширилася засобом для прання білих речей Royal Powder White і порошком для прання дитячого одягу Royal Powder Baby.

Основні переваги бренду

- безпеку продукції, що випускається під маркою Деламарк, підтверджена екосертіфікатом «Жива планета» (ISO 14024).

- Деламарк пропонує ефективне екопрання. Чому «еко»? Засоби для догляду за тканинами від Delamark не містять фосфатів та інших компонентів, здатних завдати шкоди навколишньому середовищу або здоров'ю людей.

- для виробництва порошків Деламарк використовує безпечні поверхнево-активні речовини та екологічні пом'якшувачі води (силікати та карбонати). Безфосфатні порошки бренду за результативністю не поступаються (і навіть перевершують) фосфатні засоби.

Асортимент бренду

Крім перерахованих вище складів сучасний асортимент бренду також включив порошки:

  • для догляду за кольоровими речами (Color);
  • для продовження «життя» темної одягу (Black);
  • для прання вовняних і шовкових тканин (Delicate);
  • для боротьби з сильним забрудненням (Professional).

У 2013 році бренд випустив концентровані гелі для прання, а після поповнив асортимент засобами для кухні, ванни, туалету.