Корейська косметика JM Solution

Маска для обличчя з вітамінами
159.00 грн
Маска для обличчя з колагеном
159.00 грн
Маска для обличчя з пептидами
159.00 грн

Корейський бренд JM Solution

Південнокорейський косметичний бренд від компанії SunSmile Co. JM Solution створений з 2019 року, як краще рішення для Японії. "JM solution" (Solution - в перекладі рішення) - це світовий бренд з Кореї, який пропонує "Всі рішення краси". Sun Smile запустила бренд JM Solution в Японії з квітня 2019 року, як ексклюзивний бренд і доставила багато предметів, що відповідають потребам японського ринку. Місія бренду: подарувати можливість зробити здорову і красиву шкіру всім своїм клієнтам незалежно від місця їх проживання.

Основні переваги бренду

- фахівці JMsolution проводять ретельний науковий аналіз всіх причин, які можуть призвести до шкірних проблем - від температури та вологості сезонних змін. Завдяки такому підходу вони дізнаються, як шкірі реагувати на стрес, погану екологію і то, щоб залишатися при цьому красивою і здоровою. - крім власних досліджень, JMsolution регулярно проводить перевірку своїх косметичних засобів ᅳ особливо новинок ᅳ в наукових дослідницьких лабораторіях. При цьому дається професійна оцінка не тільки безпеки, але та ефективності їх застосування.

Асортимент бренду

JM Solution виробляє такі засоби: - тканинні маски для обличчя; - засоби по догляду за обличчям; - антибактеріальні засоби (дезінфікуючі, гелі для рук, серветки вологі)