Корейська косметика Purito

Новинки
Гідрофільна олія 200 мл
959.00 грн
Гідрофільна олія 200 мл
959.00 грн

Корейський бренд Purito

Корейський бренд Purito (Пуріто) був створений в 2013 році. Назва у компанії досить цікаве. Відбувається воно від корейських слів, які позначають «земля» і «очищати». Концепція творців полягає в використанні тільки екологічних продуктів, які отримані з безпечного та чистого ґрунту. Органічний склад косметики приваблює безліч покупців, як азійських, так і європейських країн. При цьому, торгову марку Пуріто віддають перевагу представниці самого різного віку.

Засновники фірми Пуріто вважають, що краще неспішно створювати якісний продукт, ніж поспішати та робити поганий товар. Вони залишаються завжди вірними своїм обіцянкам, чесними та сумлінними. Так, до обіцянок, які даються клієнтам, відносяться:

Створювати виключно лише безпечні та перевірені рецептури з використанням натуральних інгредієнтів. Штучні компоненти застосовуються в маленьких кількостях і досить рідко.
Основна увага приділяється ефективному складу, а не привабливій упаковці.
Заява тільки справедливою, а не завищеною вартістю.

Основні переваги бренду

- компанія бере активну участь в охороні навколишнього середовища, тому відмовляється косметику тестувати на тварин.

- відходи виробництва переробляються, а упаковки робляться біорозкладні. Заради гарного зовнішнього вигляду клієнток, компанія докладає багато зусиль.

- виробники використовують вже перероблену сировину з метою захисту дерев.

Асортимент бренду

У бренду немає сотень найменувань товарів, і все, що з'являється, дуже довгоочікуване і має приголомшливий успіх у догляді за шкірою обличчя! Чого тільки варта їх лінійка з центелли. Це ж знахідка для жирної та комбінованої.