Корейська косметика Eyenlip

29.00 грн
29.00 грн
75.00 грн
75.00 грн
45.00 грн
45.00 грн
45.00 грн
75.00 грн
75.00 грн
75.00 грн
75.00 грн
75.00 грн
75.00 грн

Корейський бренд Еyenlip

Еyenlip (Айнліп) - досить молодий бренд з Південної Кореї, який встиг підкорити покупців з усього світу. Бере свій початок торгова марка з 2011 року. Висока якість і виняткова ефективність є відмінними рисами косметики Еyenlip. За межі азійського ринку косметичні засоби вийшли дуже швидко. Косметика доглядає за шкірою комплексно, активізує всі важливі процеси та підкреслює природну красу. З упевненістю можна говорити, що зараз косметика південнокорейського бренду Еyenlip знаходиться на самому піку популярності.

Основні переваги бренду

- продукти компанія створює на основі муцина равлика та масла лосося. Зазначені інгредієнти містять антиоксиданти, амінокислоти, мінерали та вітаміни.

- секрет якості продукції полягає в тому, що товар ретельно перевіряється на кожному етапі виробництва.

- численні відгуки користувачів косметичних засобів відзначають ефективність продуктів і безпеку. З кожним роком компанія збільшує своє виробництво. Однак принципи натуральності та безпеки залишаються непорушними.

- відомий той факт, що шкіра на різних ділянках відрізняється. Тому розробники враховують цю особливість і створюють косметичні засоби, які на кожну ділянку шкіри впливають по-різному. Наприклад, для шкіри шиї, повік створюється косметика делікатна. А ось для шкіри рук і обличчя підбираються більш насичені активними речовинами склади.

Асортимент бренду

Асортимент представлений лінійкою засобів для догляду за обличчям: патчами, масками, кремами, сироватками, емульсіями, гелями, засобами для очищення. Крім того, компанія випускає препарати для росту волосся на основі натуральних інгредієнтів.