Корейська косметика Eyenlip

Тканинна маска з екстрактом апельсина 23 мл
49.00 грн
Тканинна маска з екстрактом томата 23 мл
49.00 грн

Корейський бренд Еyenlip

Еyenlip (Айнліп) - досить молодий бренд з Південної Кореї, який встиг підкорити покупців з усього світу. Бере свій початок торгова марка з 2011 року. Висока якість і виняткова ефективність є відмінними рисами косметики Еyenlip. За межі азійського ринку косметичні засоби вийшли дуже швидко. Косметика доглядає за шкірою комплексно, активізує всі важливі процеси та підкреслює природну красу. З упевненістю можна говорити, що зараз косметика південнокорейського бренду Еyenlip знаходиться на самому піку популярності.

Основні переваги бренду

- продукти компанія створює на основі муцина равлика та масла лосося. Зазначені інгредієнти містять антиоксиданти, амінокислоти, мінерали та вітаміни.

- секрет якості продукції полягає в тому, що товар ретельно перевіряється на кожному етапі виробництва.

- численні відгуки користувачів косметичних засобів відзначають ефективність продуктів і безпеку. З кожним роком компанія збільшує своє виробництво. Однак принципи натуральності та безпеки залишаються непорушними.

- відомий той факт, що шкіра на різних ділянках відрізняється. Тому розробники враховують цю особливість і створюють косметичні засоби, які на кожну ділянку шкіри впливають по-різному. Наприклад, для шкіри шиї, повік створюється косметика делікатна. А ось для шкіри рук і обличчя підбираються більш насичені активними речовинами склади.

Асортимент бренду

Асортимент представлений лінійкою засобів для догляду за обличчям: патчами, масками, кремами, сироватками, емульсіями, гелями, засобами для очищення. Крім того, компанія випускає препарати для росту волосся на основі натуральних інгредієнтів.