Французька косметика Cottage

Французький бренд Cottage

Cottage (Коттаж) - французька серія косметичних засобів для ванни та душу «Cottage» від фірми Le Groupe Panthe, розташованого в Жіронде. Його обіцянку: насолоджуватися красою природи, піклуючись про своє тіло, завдяки широкому асортименту засобів гігієни та догляду.

Основні переваги бренду

- завдяки спеціально розробленій гіпоалергенній формулі та нейтральному pH-балансу засобів від Коттаж живлять і зволожують шкіру, роблячи її м'якою і пружною.

- засоби насичені свіжими ароматами фруктів на основі натуральних складових: ваніль, інжир, персик, зелений чай, ківі, грейпфрут, злакові, томат, кавун.

- це не просто натуральний продукт, а здорові формули, зроблені з натуральних інгредієнтів, які поважають природу і захищають шкіру.

- відділ досліджень і розробок відбирає з сотень потенційних джерел натуральні активні інгредієнти та екстракти, які відповідають нашим вимогам по ефективності та нешкідливості. Всі використовувані сировини перевіряється перед виробничим процесом.

- відповідає міжнародному стандарту ISO 16128, самому останньому і найбільш строгому стандарту на сьогоднішній день.

- перед випуском на ринок безпеку та ефективність будь-якої нової формули перевіряється тестами на переносимість, проведеними під дерматологічним контролем. Формули гелів для душу також проходять спеціальний тест, щоб переконатися, що вони легко розкладаються мікроорганізмами, отже, не мають негативного впливу на навколишнє середовище.

- у 2010 році компанія Cottage хотіла обмежити вплив своєї продукції на навколишнє середовище і провела дослідження екологічного дизайну, яке дозволило нам максимально обмежити вага пляшок. Таким чином, досягли 15% економії пластика на пляшку і розробили великі формати. Точно так же компанія просуває використання перероблених матеріалів (наприклад PP, PE), використовують повністю перероблені пакувальні коробки та працюють із сертифікованими принтерами Imprim'vert.

Асортимент бренду

Компанія представляє сертифіковані товари для догляду за шкірою тіла (гелі, скраби, лосьйони) і волосся.