Корейська косметика Amore Pacific

Корейський бренд Amore Pacific

Корейська компанія Amore Pacific була заснована Чангвон Сео Сунг-Хван у 1945 році. Дослідник, який захоплюється рослинами, вивчив тисячі живих форм, які ростуть в межах Тихого Океану. Вражений цілющою силою багатьох видів, Сунг-хван вирішує використовувати ці знання у сфері косметології. Справа дослідника набрало стрімких обертів уже з моменту заснування компанії, а у 2015 році Amore Pacific входить в рейтинг ТОП-100 інноваційних компаній за версією Forbes.

Основні переваги бренду

- складу б'юті-продуктів бренду засновані на силі трьох головних компонентів - зеленому чаї, женьшені та сої.

  • Зелений чай зберігає давні секрети збереження молодості. Amore Pacific володіє власними садами, на територіях яких вирощуються різні підвиди рослини.
  • Червоний женьшень відновлює пружність і еластичність шкіри. Сила рослини забезпечується наявністю в його корені особливого компонента - ферменту сапоніни. Щоб отримати 1 гр ферменту, фахівці Amore Pacific переробляють 16 коренів женьшеню.
  • Соя, сорти якої виводилися і досліджувалися корейським брендом протягом 30-ти років. Найпотужнішим компонентом рослини став ізофлавон, що використовується в якості антиоксиданту і володіє антивіковим, освітлюючими та зволожуючими діями.

Асортимент бренду

В асортименті бренду присутні засоби по догляду за шкірою тіла, волосся, і догляд за порожниною рота.