Німецька косметика CL

199.00 грн
199.00 грн
199.00 грн
199.00 грн
199.00 грн
199.00 грн

Німецький бренд CL

Німецька компанія «CL Cosmetic GmbH» створена в 1998 році двома партнерами Mr Guido Müller та Mrs Elke Kaufmann - фахівцями в області дезодоруючих квасців. CL Cosmetic компанія знаходиться в місті Ільсфельд, Німеччина.

Основні переваги бренду

- CL не використовує інгредієнти тваринного походження у своїх продуктах, не тестує продукти на тваринах та не замовляє такі тести. CL Cosmetic усвідомлює свою відповідальність як косметична компанія і вважає, що інші живі істоти не повинні страждати, щоб ми відчували себе добре.

- наукові дослідження незалежних інститутів, таких як DERMATEST або Fresenius, перевірили високу ефективність і дуже хорошу сумісність зі шкірою всіх продуктів CL і підтвердили їх ефективність - навіть для чутливої ​​шкіри.

- з серпня 2020 року компанія CL сертифікована як компанія з «кліматично нейтральною» діяльністю. Досягли цього компенсацією розрахованих викидів C02. Компенсація викидів відбувається за рахунок підтримки проектів по захисту клімату.

Асортимент бренду

Компанія спеціалізується на розробці сучасних дезодорантів і антиперспірантів для чоловіків і жінок на основі передових косметичних технологій.