Косметика для жирної шкіри обличчя

975.00 грн
879.00 грн
975.00 грн
195.00 грн
879.00 грн
789.00 грн
845.00 грн

Б‘юті-поради

Кращий кератин для волосся: рейтинг від ISEI
Що таке кератин? Кератин - білок, який виступає головним структурним компонентом волоса. Наше волосся складається на:1% - з пігменту, що визначає їх колір; 6% - з ліпідів, що визначають їх міцність; 15% - з води; 78% - з білка кератину.
Що таке коензим Q10 і для чого потрібен
Коензим Q10 – унікальний мікроелемент, присутній в кожній клітинці людського організму. Кофермент оранжевого кольору не має смаку і запаху, однак його роль вкрай важлива.
Що таке і для чого потрібен колаген
Колаген – один із структурних білків людської шкіри, що виконує функцію її зволоження і захисту від негативного впливу зовнішніх факторів, вільних радикалів. За формування колагенових волокон відповідають особливі клітини дерми – фібробласти.
Слиз равлика: кращі креми з муцином равлика
Муцин равлика– речовина, активно використовується в косметології. Властивості інгредієнта великі: він глибоко зволожує шкіру, відновлює пошкоджені ділянки, бореться з ознаками вікових змін.
Що таке пілінг обличчя і як його роблять
Пілінг – косметологічна процедура, що передбачає видалення верхніх ороговілих шарів шкіри і активацію процесів активної регенерації клітин.
Алое вера: чим корисний для шкіри обличчя і волосся
Сучасна ботаніка розрізняє близько 300 підвидів алое вера. Всі вони мають одну унікальну особливість – ріст в умовах, абсолютно непридатних для інших трав’янистих.

Косметика для жирної шкіри - особливості

Доглядати за шкірою обличчя було прийнято ще давним-давно. Всі дівчата, які люблять себе і свою зовнішність, серйозно ставляться до процедури догляду за шкірою на обличчі. Серед найскладніших типів шкіри варто виділити жирну. Косметичні засоби повинні підбиратися уважно, грамотно і ретельно.

Косметика для жирного типу шкіри повинна ефективно регулювати виділення шкірного жиру, зменшувати глибину і кількість часу, сприяти видаленню ороговілих частин.

На підставі цього, був розроблений універсальний склад, який підходить для жирної шкіри, та виглядає наступним чином: вітаміни А та Е, рослинні витяжки, різні кислоти. На сьогоднішній день, слід віддати перевагу ефективному і комплексному набору для отримання видимого результату. Косметичні засоби для жирного типу шкіри повинні:

  1. Тонізувати і освіжати шкіру обличчя. Головна особливість косметичних засобів для жирної шкіри - це глибокий вплив.
  2. Знімати макіяж в кілька етапів. Спочатку слід використовувати засоби для демакіяжу, а потім продукти для вмивання жирної шкіри.
  3. Не містити в своєму складі шкідливих, агресивних компонентів.
  4. Впливати на шкіру комплексно і дуже ефективно.

Краща корейська косметика для жирної шкіри

Інтернет-магазин ISEI пропонує до уваги жіночої половини населення (якщо ж, звичайно, мова не йде про чоловіків, охочих зробити дівчині подарунок) кращі косметичні засоби корейської косметики для жирної шкіри. До них відносяться:

  1. Apieu Deep Clean Foam Cleanser. Дана пінка створюється спеціально для глибокого очищення жирного типу шкіри. Вона ефективно впливає на шкіру, завдяки глибокому проникненню. У складі продукту відсутні агресивні, шкідливі, хімічні компоненти, які на шкіру впливають негативно. Мінеральна вода в складі насичена різними поживними інгредієнтами, відповідає за вирівнювання текстури шкіри і кольору обличчя. Пінка не просто очищає шкіру, але і піклується про її здоров'я, захищає від впливу зовнішніх подразників.
  2. Missha Time Revolution Artemisia Pack Foam Cleanser. Це пінка-маска, розроблена для очищення шкіри обличчя. Косметичний засіб благотворно впливає на шкіру, має антибактеріальну, протизапальну дію. Пінка чудово очищає особа, яка не викликає ніяких реакцій