Губки/Серветки/Папір туалетний

Губки для прибирання
59.00 грн
Тип товару
губки для прибирання
Область застосування
прибирання в будинку
Бажаний ефект
очищення
Країна-виробник
Ізраїль
Губка для прибирання
59.00 грн
Тип товару
губки для прибирання
Область застосування
прибирання в будинку
Бажаний ефект
очищення
Країна-виробник
Ізраїль
Губки для прибирання
95.00 грн
Тип товару
губки для прибирання
Область застосування
прибирання в будинку
Бажаний ефект
очищення
Країна-виробник
Ізраїль
Антибактеріальні серветки для прибирання
195.00 грн
Тип товару
серветки
Область застосування
прибирання в будинку
Кількість в упаковці, шт
50 шт
Країна-виробник
Ізраїль
Губка меламінова, багатофункціональна
240.00 грн
Тип товару
губки для прибирання
Область застосування
прибирання в будинку
Бажаний ефект
очищення
Кількість в упаковці, шт
6 шт
Країна-виробник
Ізраїль

Відгуки про Губки/Серветки/Папір туалетний

Губка для прибирання
Губка для прибирання
Не теряет форму после первого мытья, достаточно жесткая, отлично справляется с твердыми загрязнениями
Валентина
Антибактеріальні серветки для прибирання
Антибактеріальні серветки для прибирання
помогают в упрощении уборки, ободок унитаза протираю ими, и другие поверхности, так постоянно сохраняется чистота без множества тряпочек + антибактериальный эффект
Ольга
Губка меламінова, багатофункціональна
Губка меламінова, багатофункціональна
использую для грязных стен, не важно, обои это или краска, и какой вид грязи. оттирает все, но надо бережно, а то и краску можно стереть
Ника

Рекомендовані товари

Подарунковий сертифікат на 200 грн
200.00 грн
Подарунковий сертифікат на 300 грн
300.00 грн
Подарунковий сертифікат на 2000 грн
2000.00 грн
Подарунковий сертифікат на 250 грн
250.00 грн
Подарунковий сертифікат на 500 грн
500.00 грн
Подарунковий сертифікат на 1000 грн
1000.00 грн
Аромадифузор "Карибська диня" 100 мл
495.00 грн

В дитинстві багато хто з нас любив потішний мультфільм про Губку Боба. Ми сміялися і навіть не підозрювали, що в дорослому житті стикатимемось з цим персонажем щоденно, причому не лише через екран телевізора, а й на кухні та у ванній кімнаті. Губки стали незмінними помічниками у прибиранні. Це й не дивно, адже вони ефективно видаляють різноманітні види забруднень без особливих зусиль, та й самі очищаються значно легше, ніж бавовняні ганчірки.

Сьогодні на ринку представлені різноманітні види губок, зокрема: з целюлози, поролону, з мікрофібри, металеві та меламінові.

Так, поролонові губки — звичний для всіх та бюджетний варіант. Утворюють багато піни з маленької краплі мийного засобу, таким чином роблячи його використання економним. Бувають різні за формою, щільністю та розмірами. Можуть бути одношарові або ж двошарові з абразивною фіброю, яка чудово підходить не лише для миття тарілок, а й каструль та сковорідок. Недоліками такої губки є доволі швидка зношуваність, а також те, що в ній швидко розмножуються бактерії та з’являється неприємний запах. Тому важливо правильно доглядати за нею і вчасно змінювати.

Губки з целюлози — класні для прихильників еко. Їх створюють з деревних волокон, тобто з рослинної сировини. Така губка не викликає алергії, та й загалом абсолютно не шкодить здоров’ю людини. Нею можна не лише мити посуд, а й протирати меблі. Вона гарно поглинає воду і швидко сохне. Целюлозні губки дорожчі ніж звичайні та не можуть похвалитися довговічністю.

Губки та ганчірки з мікрофібри — багатофункціональні, довговічні та гіпоалергенні. Підходять і для миття посуду, і для кухонних поверхонь. Відмінно вбирають жир, тримають форму і можуть використовуватись навіть без мийного засобу. Проте самі вони не так легко очищаються, як попередні варіанти та потребують ретельного промивання або ж навіть прання.

Металеві губки-йоржики — саме те, що потрібно для відтирання пригорілої їжі та жиру, нагару від сковорідок, каструль, плит, духовок та мікрохвильовок. Така губка впорається навіть з чисткою деяких овочів. Проте її не можна використовувати для миття антипригарного і тефлонового покриття, а також скла, пластику, дерева чи шкіри.

Меламінові губки — універсальні, гіпоалергенні, економічні — вони встигли завоювати популярність та визнання господинь та господарів. Легко видаляють навіть суперстійкі забруднення з різноманітних поверхонь без використання мийних засобів. Так, меламінова губка стане незмінним помічником батьків, адже впорається зі слідами від фломастерів, олівців та плямами на шпалерах. Вона застосовується також для миття вікон та дзеркал, шкіряних виробів та автомобілів. Важливо: меламінові губки не можна викручувати, щоб не зруйнувати структуру; щоб меламін не пошкодив шкіру, одягни гумові рукавички; не використовуй меламінові губки для миття посуду, овочів та поверхонь які використовуються для приготування їжі; тримай їх якомога далі від дітей та тварин. Пам’ятай, якщо не дотримуватись правил безпеки меламін може бути токсичним для організму людини.

Ще одна річ без якої важко уявити життя сучаної людини — серветки. Як не дивно, перші паперові серветки з’явились відносно недавно — в кінці ХІХ століття. Сьогодні ж їх вибір настільки великий, що в супермаркетах навіть є окремий відділ, де в кольорових упакуваннях різних розмірів красуються серветки паперові, серветки вологі, косметичні, для дітей, для прибирання, для сервірування, антисептичні, з ароматами та без, одношарові та багатошарові, рельєфні та гладкі.

Використовувати їх можна не менш різноманітно.

Так, сухі паперові серветки — мастхев жіночої сумочки та й чоловічої сумки, хоч за законами підлості, в потрібний момент вони якраз-таки відсутні. Саме тому, ми рекомендуємо тобі прямо зараз зазирнути у всі торбинки та покласти компактну пачку серветок в кожну. І про вологі серветки не забудь — неодмінно знадобляться.

До речі, з появою дитини в сім’ї наявність вологих серветок стає особливо актуальною. І звісно ж, кишенькового розміру на 15 штук в такому випадку може бути недостатньо. Для прогулянок з дітками краще брати упаковку на 30 штук, як мінімум Не дивно, що дитячі вологі серветки зазвичай випускають великими пакуваннями, часто з надійною липучкою або герметичною пластиковою кришкою, які перешкоджають висиханню та забезпечують чистоту серветок. Та не лише упаковка відрізняє засоби для малюків від інших. Так, вологі серветки для новонароджених особливо м’які, зазвичай не містять спирту та мають кілька шарів. У їх складі нема агресивних, чи таких, що можуть викликати подразнення компонентів. Досить часто вони просочені рослинними екстрактами ромашки, чистотілу, алое, завдяки яким заспокоюють та пом’якшують ніжну шкіру малюка, а також мають антибактеріальну та протизапальну дію. Важливо, щоб вологі серветки для новонародженого були гіпоалергенними та без аромату.

Суперпомічниками у побуті, особливо на кухні є паперові рушники. Незалежно від того листові вони чи рулонні, рушники легко вбирають рідину та витирають забруднення, які з’являються, коли ти в пориві натхнення створюєш кулінарні шедеври.

Якщо про обов’язковість наявності губок та серветок ще можна посперечатись, то туалетний папір точно повинен бути у вбиральні кожного, адже він має важливе значення у забезпеченні повсякденного комфорту людини. Якщо раніше замість цього звичного нам засобу гігієни вигадували різноманітні альтернативні пристосування, на кшталт листя, сіна, трави, снігу, шкірки від фруктів, газет, то зараз нам справді пощастило. Адже вже цілком звична річ, що на полицях супермаркетів представлений, без перебільшення, величезний асортимент паперу від різних виробників: одношаровий, багатошаровий, гладкий, з тисненням, ароматизований, кольоровий, з малюнками, білий та вологий туалетний папір.

Так, звичний всім бюджетний сірий туалетний папір виготовляють із вторсировини. Його безперечною перевагою є доступна ціна. Однак на вигляд він не такий привабливий, а на дотик шорсткий і твердіший в порівнянні з іншими видами, що представлені на ринку. Оскільки в більшості випадків він має лише один шар, його використання не можна назвати економним.

Білий туалетний папір виготовляється із натуральної целюлози, яка є первинною сировиною, тому не може вважатися еко.

Проте, саме він, зазвичай передбачає багатошаровість. Так у магазинах ти часто можеш зустріти двошаровий, тришаровий, а також чотиришаровий туалетний папір. Кількість шарів впливає на здатність паперу вбирати вологу.

Кольорові ж варіанти обирають суто з естетичних міркувань, наприклад, коли ти хочеш, щоб туалетний папір гармоніював з інтер'єром твоєї ванної кімнати. А от тиснення у вигляді малюнків — не лише для краси. Вони роблять папір міцнішим, а ще заохочують дітей швидше навчитися ним користуватися.

Вологий туалетний папір — мастхев у подорожі. Він щільніший за вологі серветки та, на відміну від них створений з матеріалу, що повністю розчиняється у воді. Має нейтральний ph, не місти спирту, тож не пересушує шкіру. На ринку також можна знайти дитячий вологий туалетний папір і замінити ним дитячі серветки.