Ефект
Антиоксидантна глиняна маска з ожиною Mary&May Blackberry Complex Glow Wash Off Pack призначена для боротьби з першими ознаками старіння, блокує дію вільних радикалів, спрямована на руйнування колагенових і еластинових волокон. Делікатно відлущує ороговілий шар епідермісу, очищає і видаляє надлишки шкірного сала. Завдяки великому вмісту рослинних компонентів маска не провокує сухості та зневоднення, залишаючи шкіру насиченою та зволоженою навіть після її використання.
Для кого: для нормальної, комбінованої та жирної шкіри
Активні інгредієнти
Екстракт ожини - є багатим джерелом антоціанів - найсильнішого антиоксиданту, який сповільнює процеси старіння, виводить токсини і очищає пори. Екстракт ожини також сприятливо впливає на шкіру з куперозом: знижує проникність капілярів, підвищує еластичність судин, стимулює синтез колагену і ущільнює тканини.
4 різновиди глини (канадська льодовикова, біла амазонська, французька рожева і зелена) - є найсильнішими абсорбентами, здатними поглинати надлишки шкірного себума і всі типи забруднень, очищати пори і розчиняти комедони. Нормалізують роботу сальних залоз і знижують жирність шкіри.
Екстракт чорного чаю - тонізує і підвищує імунітет, усуває тьмяність, зволожує і живить. Має антиоксидантну дію, зміцнює тургор шкіри і покращує проникність тканин, завдяки чому всі компоненти засобу проникають глибше в шкіру і краще нею засвоюються.
Екстракт настурції - має антисептичний, антибактеріальний і антиоксидантний ефект, знімає подразнення і запалення, стимулює регенерацію.
Екстракт бурих водоростей - запускає процеси регенерації клітин, покращує пружність, повертає еластичність, зміцнює, очищає, зокрема від токсинів і шлаків, бореться із судинною сіточкою і акне, насичує клітини киснем, має антисептичний ефект, тонізує.
Гіалуронова кислота - притягує до себе вологу й утримує її в глибоких шарах дерми, усуваючи сухість, лущення, подразнення і відчуття стягнутості, захищає від втрати вологи.
Як використовувати
Після етапу очищення нанесіть маску на суху шкіру, розподіліть по обличчю, уникаючи зони очей і рота, залиште на 10-15 хвилин. Змийте теплою водою.
Склад
Purified water, kaolin, glycerin, bentonite, 1,2-hexanediol, dipropylene glycol, western raspberry extract, kelp extract, nasturtium leaf extract, black tea extract, hydrogenated lecithin, butylene glycol, xanthan gum, sweet Almond shell powder, allantoin, fructo-oligosaccharides, maniquagan clay, beta-glucan, Canadian colloidal clay, tocopherol, yeast fermentation filtrate, illite, hydrolyzed hyaluronic acid, montmorillonite, fragrance, Ethylhexylglycerin, Black Iron Oxide, Red Iron Oxide
*Повний перелік інгредієнтів дивитися на упаковці.
Оплата на сайті
Ви можете оплатити замовлення на сайті при оформленні:
- банківською картою (Visa, MasterCard) через платіжну систему LiqPay або Fondy
Оплата готівкою
Ви можете оплатити замовлення при отриманні:
- у відділенні Meest
- у відділенні «Нова Пошта»
Оплата банківською картою
Ви можете оплатити замовлення при отриманні:
- у мобільному додатку Meest
- у мобільному додатку «Нова Пошта»
- у відділенні Meest
- у відділенні «Нова Пошта»
Пропонуємо тільки ті засоби, які реально працюють (зволожують шкіру, прибирають зморшки, захищають волосся тощо).
Нам важливий склад і якість, а не бренд.
У нас мережа магазинів по всій Україні, де досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі питання. Інтернет-магазин також працює з усією Україною і пропонує найширший асортимент.
Програма лояльності - дає змогу економити під час купівлі. Чим довше ви з нами, тим більша економія.
На касі без черги
Вартість доставки буде розрахована на етапі оформлення замовлення
Вартість доставки буде розрахована на етапі оформлення замовлення
Вартість доставки буде розрахована на етапі оформлення замовлення































