Пити воду – важливо. І для організму в цілому і для краси та здоров'я шкіри – зокрема.

Ми поговорили з командою бренду доставки води MOLODO і з'ясували: щоб отримати від води максимум користі, треба вміти її вибирати.

Ділимося чек-лістом нижче. Його ж можна буде знайти у листівці в інтернет-замовленнях для клієнтів ISEI у Києві та Львові. Для них MOLODO підготували знижку -30% на перше замовлення бутильованої води за промокодом – шукайте його у своїх посилках весь наступний місяць.

 

Чек-ліст: на що звертати увагу при виборі питної води?

 

  • Походження: проточна, джерельна, артезіанська. Найкращий варіант – артезіанська. Її видобувають з артезіанської свердловини глибиною 50-150 і більше метрів. Артезіанське походження гарантує стабільність газово-мінерального складу, рН.
  • Кислотність. Оптимальний показник - 6,5-8,5 рН.
  • Газована чи ні. Штучно воду газують вуглекислим газом. Але існують природні мінеральні свердловини, з яких рідина надходить вже з газом, вона корисніша штучної, хоча її теж насичують мікро- і макроелементами.
  • Рівень мінералізації. Від кількості, співвідношення мінералів залежить оздоровчий ефект. Звичайна питна вода має рівень мінералізації до 1г/л. Мінеральною вважається вода з показником вище рівня 1 г/л, яка ділиться на питну (можна споживати без обмеження), лікувально-столову (використовується для коригування, наприклад, кислотності шлункового соку і вживається після рекомендації лікаря до тижня), лікувальну (з найвищим показником мінералізації. Використовується тільки для лікування).
  • Важливо: пити демінералізовану (дистильовану) воду не можна. Відсутність мікро- і макроелементів негативно позначається на стані крові, активності шлункового соку, метаболізмі, провідності нервових імпульсів на клітинному рівні, трофіці тканин і органів.
  • Інформація про виробника. Перевірений бренд вказує адресу виробничих потужностей, контактний телефон та електронну пошту.
ISEI працює та дотримується карантинних заходів
...
Розіграш від ISEI, Village 11 Factory та Mizon
...