Професійна косметика Beyond

Корейський бренд Beyond

Beyond (Бейонд) натуральна косметика No1 в Південній Кореї. Бренд належить до величезного концерну LG, який займає провідне місце в області передових технологій. Косметика Beyond з'явилася в Південній Кореї ще у 2005 році. Ми представляємо Beyond в Україні з 2014 року. Мета компанії виробляти високоякісну косметику з любов'ю до людей і природи. Секрет ідеальної порцелянової шкіри та тривалої молодості азійок криється в особливостях догляду. Щоденний догляд за шкірою у азійок схожий на ритуал і значно відрізняється від звичного в Європі. Основна філософія азійського догляду - підтримання краси, молодості та здоров'я шкіри. Особливістю азійського догляду є багатошаровість без перевантаження для шкіри.

Основні переваги бренду

- косметика бренду не тестується на тваринах, не містить шкідливих консервантів, упаковка кожного товару підлягає повторній переробці,

- бренд має свою дослідницьку лабораторію

- для виготовлення б'юті-засобів бренд Бейонд використовує натуральні компоненти органічного походження.

- компоненти, що використовуються для декоративної косметики, проходять багаторівневу перевірку по декільком факторам:

  • Надійність. У складі містяться інгредієнти, які доглядають за шкірою, усувають різні проблеми з дермою;
  • стабільність. Незважаючи на те, що засоби від торгової марки Бейонд виробляється з натуральних компонентів, косметологічні засоби довго
  • зберігаються, навіть після відкриття упаковки;
  • баланс компонентів. У складі засобів відсутні хімічні компоненти важких металів, нафтопереробки, агресивних з'єднань. Складові косметики синтетичного походження, натуральні інгредієнти використовуються відповідно до рецептури традиційної східної медицини, інноваційних рецептів, за рахунок чого досягається висока ефективність косметики.

Асортимент бренду

Асортимент бренду налічує достаток засобів по догляду за шкірою обличчя (маски, сироватки, тонери, засоби для очищення, крему), за шкірою тіла і волосся. Так само компанія потурбувалася про ваших малюків і розробила косметику по догляду за чоловіками.