Политика конфиденциальности

Також, Користувач може погодитися на отримання періодичних інформаційних/рекламних повідомлень електронною поштою від компанії «ISEI» та третіх сторін. Користувач може відмовитися від отримання цих листів, якщо повідомить нас про таке бажання або будете дотримуватися інструкцій, вказаних у електронному листі чи розміщених у кожній програмі, яку ми йому надсилаємо.

Служба роботи з клієнтами скасує підписку Користувача на отримання новин або інших програм протягом десятьох робочих днів.

Передача даних (передача третім сторонам)

Ми будемо запитувати у Користувача дозволу та попереджатимемо, коли його особиста або делікатна інформація буде передаватися нами третій стороні.

Оновлення  особистої інформації Користувача та контактування з «ISEI»

Користувач завжди може зв’язатися з нами для того, щоб (і) видалити з наших систем особисту інформацію, яку він надав нам, (іі) оновити особисту інформацію, яку він надав нам, та (ііі) змінити свої вподобання щодо маркетингових зв’язків, якщо надішлете нам електронного листа або, якщо це можливо, зайти на сторінку та поновити свою інформацію.

Контактна інформація веб-сайту «ISEI»

Щодо отримання відповідей стосовно нашої політики конфіденційності, чи є вважаєте, що цей сайт не дотримується своєї інформаційної політики, будь ласка, звертайтесь до нас.

Адреса: 02066, м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1.

Тел.. +38 (044) 209 97 85

Дата оновлення

Формування правил конфіденційності востаннє оновлювалося 01 вересня 2017 року.

BOOST info:   Original page   This page generation time: 1.625601