Програма лояльності

Програма лояльності ISEI Club - це спеціальна бонусна програма для постійних покупців мережі магазинів ISEI, ISEI Beauty Market, Missha. Учасники Програми отримують можливість накопичувати бонуси за кожну покупку і використовувати їх для оплати наступних покупок.

Програма діє на всій території України в роздрібних магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha (крім територій проведення антитерористичних операцій, тимчасово окупованих територій).

Загальні положення Програми

Організатором Програми виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Магнус Трейд» (02660, м Київ, провулок Магнітогорський, 1). Учасниками Програми є всі фізичні особи, суб'єкти персональних даних, які беруть участь у Програмі в відповідність до встановлених Правилам.

Участь в Програмі підтверджується наявністю спеціальної пластикової Бонусної карти з унікальним (в рамках Програми) номером, яка використовується для ідентифікації учасників. Бонусні карти використовують для зарахування та списання бонусів в роздрібних магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha.

Під «бонусами» розуміються облікові одиниці, що зараховуються і списуються з рахунків учасників у відповідність зі схемами, встановленими організатором.

Реєстраційним документом участі в Програмі стає електронна Анкета учасника, яка заповнюється продавцем в обліковій системі на підставі даних, наданих учасником Програми.

Отриманням Бонусної карти учасник підтверджує своє бажання приєднатися до Програми і дає згоду на участь в ній в рамках діючих Правил, а також згоду на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поповнення, використання, поширення, знищення) організатором Програми та партнерами будь-яких даних учасника, в тому числі - персональних.

Умови участі в Програмі

Учасником програми може стати фізична особа, якій на момент реєстрації виповнилося 18 років.

Стати учасником Програми можна після отримання картки лояльності ISEI Club і проведення реєстрації картки учасника.

Датою початку участі в Програмі стає дата реєстрації учасника і надання заповненої Анкети учасника відповідальним Особам Організатора Програми в магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha.

Детальніше про умови проведення Програми можна дізнатися в магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha, на сайті isei.ua або за телефоном гарячої лінії Програми.

Ідентифікатор учасника Програми обслуговується в магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha, які беруть участь у Програмі (їх список може змінюватися). Бонусна картка не може використовуватися в якості банківської, кредитної, платіжної чи для здійснення інших операцій, не передбачених Програмою.

Бонуси Програми не можна передавати, перераховувати, продавати або відчужувати будь-яким іншим особам, а також використовувати іншим чином, крім порядку, передбаченого Програмою.

Правила нарахування бонусів

Будучи учасником Програми та здійснюючи покупки в магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha, учасник збирає бали за кожну покупку (крім обмежень, встановлених Організатором).

Для нарахування бонусів учасник зобов'язаний пред'явити Бонусну карту учасника Програми або назвати номер мобільного телефону (яка була вказана при заповненні Анкети) перед оплатою покупки кожен раз при здійсненні покупки. Нараховані за покупки бонуси реєструються і підсумовуються на бонусному рахунку учасника Програми.

Кількість нарахованих бонусів розраховується як 3% (в магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha) від вартості товару, сплаченого готівкою або банківською картою.

Бонуси нараховуються за покупку всіх товарів, крім:

  • частини чека, оплаченого бонусною карткою;
  • покупку Подарункової карти;
  • інші випадки, передбачені Організатором Програми.

У разі проведення рекламних кампаній, спеціальних акцій, Організатором Програми можуть нараховуватися додаткові бонуси у відповідність з умовами окремих акцій.

При здійсненні покупки в День Народження (У відповідність з датою, зазначеної Учасником в полі Анкети «Дата Народження») і на протязі всього місяця дати народження Учасник Програми отримує знижку в розмірі 20%.

На товари, куплені без пред'явлення Бонусної карти або при неправильному зазначенні касиру номера мобільного телефону (не того, який вказаний в Анкеті) в момент здійснення покупки, бонуси не нараховуються.

Правила використання бонусів

Бонуси стають доступні для використання через 24 години з дня їх нарахування за умов неповернення товару і можуть бути використані для оплати наступних покупок (отримання знижки на товар).

Зібраними бонусами учасник Програми може частково або повністю оплачувати покупки в усіх магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha. Списання бонусів з бонусного рахунку учасника здійснюється з розрахунку 1 бонус = 1 грн. (Одна гривня) знижки при купівлі товару.

Бонусами можна оплатити до 100% вартості товару. Для того, щоб розрахуватися бонусами, учасник Програми повинен надати Бонусну карту касирові і повідомити, яку саме кількість бонусів він хоче списати.

Оплата товарів бонусами в магазинах ISEI, ISEI Beauty Market, Missha можлива тільки при пред'явленні бонусної картки учасника Програми на касі перед оплатою покупки і після коректно заповнених всіх полів Анкети та внесення Анкети учасника в базу даних.

При оплаті товарів з використанням Бонусної карти бонуси відразу ж списуються з Бонусної карти. При наявності декількох сум бонусів з різними термінами дії (тобто нарахованих в різний час і тому мають різні терміни закінчення дії), списання відбувається в порядку їх нарахування: в першу чергу списуються бонуси з більш ранніми термінами нарахування. Невикористаний залишок зберігається на Бонусній карті з поточним терміном дії.

Організатор Програми на свій розсуд може вводити обмеження на можливість оплати бонусами певних послуг і товарів.

Бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані учаснику готівковими коштами або в безготівковій формі.

Терміни дії використання бонусів обмежені і становлять 365 днів з моменту нарахування. Після закінчення терміну дії бонуси списуються з Бонусної карти. Бонуси, списані з карти по закінченню термінів дії, не підлягають відновленню і не компенсуються будь-яким іншим чином.

Повернення товарів, придбаних з використанням Бонусної карти

При поверненні товарів у відповідність до Закону України «Про захист прав покупців»:

  • за покупку товару, на яку були нараховані бонуси: бонуси, нараховані за покупку товару, будуть списані;
  • при поверненні товару, частково оплаченого бонусами: бонуси, якими учасник сплатив товар, будуть знову нараховані на бонусний рахунок учасника Програми.

Інформація про бонусний рахунок і отримання інформації про Програму

Інформація про актуальний стан бонусного рахунку, кількість накопичених бонусів, терміни їх дії і інформація про Програму можна отримати:

  • у оператора довідкової служби за телефоном 0 800 330 140 (Безкоштовно на території України);
  • в будь-якому магазині ISEI, ISEI Beauty Market, Missha при наявності Бонусної картки учасника Програми.

Заміна та відновлення Бонусної карти

Для блокування Бонусної карти в разі її втрати або пошкодження учаснику Програми необхідно звернутися до Організатора Програми через будь-який канал комунікації Програми. При блокуванні Бонусної карти термін дії бонусів не закінчується.

Бонусна карта може бути відновлена ​​в будь-якому магазині ISEI, ISEI Beauty Market, Missha тільки в разі, коли дані Учасника (ПІБ, дата народження, номер мобільного телефону), зазначені в заяві про відновлення, збігаються з даними, представленими в анкеті учасником Програми та зареєстрованими в інформаційній системі Програми.

Стара Бонусна карта блокується і операції по ній стають неможливими. Нова бонусна картка автоматично активується в момент проведення заміни зі збереженням усіх зібраних бонусів і історії операцій.

Організатор Програми не несе відповідальність за збереження бонусів в разі втрати власником Бонусної карти. При заміні втраченої картки на нову бонуси, використані після втрати картки третіми особами, які не відновлюються і на нову Бонусну карту не переносяться.

Умови надання особливої ​​згоди на обробку персональних даних

Підписуючи Анкету Програми, учасник дає Організаторам Програми свою згоду на обробку, зберігання і використання своїх персональних даних.

Відсутність згоди на обробку персональних даних або відкликання наданої згоди унеможливлює реєстрацію особи і його подальша участь в Програмі лояльності ISEI Club.

Надані учасником персональні дані використовуються Організаторами Програми для персоніфікації особи як учасника і його участі в усіх акціях і заходах рекламного характеру.

Передача персональних даних партнерам Програми, розпорядникам персональних даних, третім особам, іноземним суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними, яких Організатор Програми визначає самостійно, з метою їх обробки, в тому числі - для здійснення персональних комунікацій з учасником, передачі і отримання інформації. Учасник Програми погоджується, що Організатор Програми персональних даних не зобов'язаний повідомляти учасникам Програми щодо здійснення ним дій з обробки персональних даних учасників Програми у відповідність з цілями їх обробки.

Надання своїх персональних даних шляхом заповнення Анкети підтверджує обізнаність особи в тому, що надані їм персональні дані вносяться в інформаційну систему - Базу персональних даних учасників Програми лояльності ISEI Club, а також підтверджує, що особа ознайомлена з положеннями чинного законодавства України та правами, які відповідно до ст . 8 Закону України «Про захист персональних даних» надаються йому як суб'єкту персональних даних. Учасник зобов'язується надавати точні і достовірні дані при заповненні Анкети, а також своєчасно повідомляти Організатора Програми про зміни, що стосуються наданих відомостей.

Згода на обробку персональних даних надається Організатору Програми на невизначений термін, а саме - на період дії Програми лояльності ISEI Club, учасником якої стає особа.

Інші умови

Організатор Програми залишає за собою право на зміну умов Програми. Правила можуть бути змінені без безпосереднього повідомлення учасників Програми. Актуальні правила Програми розміщуються на сайті isei.ua.

Програма ISEI Club не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу.

Для відмови від участі в Програмі учасник повинен написати заяву про відмову від участі в будь-якому магазині ISEI, ISEI Beauty Market, Missha.

Стаючи учасником Програми, учасник погоджується з усіма Правилами Програми, в тому числі - з термінами дії нарахованих бонусів. Учасник також повинен надати свою згоду на отримання рекламної, маркетингової та іншої інформації від ТОВ «Магнус Трейд» (його представників і / або агентів).

Організатор Програми залишає за собою право змінювати умови (схеми) нарахування та використання бонусів без повідомлення учасників Програми.

Організатор Програми залишає за собою право в односторонньому порядку блокувати Бонусну карту учасника Програми в разі порушення умов Програми, а також має право списувати з рахунку учасника Програми бонуси, нараховані помилково або пов'язані з транзакціями, які були скасовані, а також в разі виявлення шахрайства.

На одну людину може бути оформлена тільки одна Бонусна карта учасника Програми. При виявленні факту реєстрації декількох карток на одну людину, Організатор має право відмовити особі в отриманні Бонусної картки учасника Програми з подальшою блокуванням дублюються бонусних карт і анулюванням нарахованих бонусів.

При розрахунках з учасником Організатор Програми має право тимчасово відмовити учаснику Програми в зарахуванні або використанні бонусів в разі відсутності на момент звернення учасника Програми технічної або іншої можливості для цього.

Факт отримання Бонусної карти і її активації означає ознайомлення та повну згоду учасника Програми з даними Правилами і надання зобов'язань щодо їх виконання на умовах, викладених в цих Правилах з урахуванням ст. 634 Цивільного кодексу України.

Листування з учасниками Програми здійснюється Організатором у відповідність до вимог чинного законодавства України. Організатор Програми залишає за собою право не вступати в письмові переговори / переписку або інші контакти з учасниками програми, крім випадків, передбачених даними Правилами.

Організатор Програми не несе відповідальність за невиконання обов'язків в ситуації форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, антитерористичні операції, блокади, терористичні акти, зміни в чинному законодавстві України та інші обставини, які не підлягають контролю Організатора Програми.

Дані Правила є інтелектуальною власністю Організатора Програми і не можуть бути використані будь-яким чином або способом, в т.ч. - з комерційною метою будь-якої особливої ​​без відповідного письмового дозволу Організатора Програми.

Адреса для листування та контактні дані Організатора Програми:

Товариство з обмеженою відповідальністю ТД «Магнус Трейд», Код ЄДРПОУ 37782542

Телефон контактного центру 0 800 330 140

Графік роботи контактного центру: щодня з 09:00 до 21:00

Адреса офіційного сайту: isei.ua