Дієтичні добавки VitaSip

Дієтичні добавки VitaSip

Дієтичні добавки VitaSip належать бренду Esthen (Естен). Бренд Esthen був створений 2017 році, тоді й були створені вітамінні трубочки Віта Сип. Мета компанії: «Зробити вашу природну красу і здоров'я такими ж простими в досягненні, як стакан води вранці.»

Зберегти красу непросто. Особливо сьогодні, коли тисячі справ вимагають нашої уваги, а часу все менше і менше. Звичайна доглядова косметика не має комплексного та пролонгованого ефекту. Рішення - нутрікосметіка Esthen ™. Esthen ™ - це не лікування, а спосіб життя, не маскування - а природність.

Харчування, образ думок, ставлення до життя - все це впливає на те, як ми виглядаємо.

Основні переваги бренду

- нутрікосметіка покликана доповнювати ваше харчування, заповнюючи недолік речовин, відповідальних за здоров'я шкіри, волосся, нігтів. Брак цих компонентів призводить до сухості та передчасного старіння шкіри, рясного випадання волосся і ламкості нігтів. Головна перевага нутрікосметікі у вирішенні даної проблеми - доставка біологічно активних речовин в організм через кров'яне русло безпосередньо до пошкоджених клітин шкіри та волосся.

- VitaSip Collagen ComplexTM - чудо трубочки, які ефективно розгладжують шкіру, підвищуючи її пружність і еластичність, завдяки активним компонентам, що входять до їх складу.

Асортимент бренду

Компанія виробляє безліч нутрікомплексов і вітамінні трубочки, які стали бестселером.

Як діють б'юті-соломинки VitaSip Collagen ComplexTM?

  • Поповнюють природні запаси колагену і гіалуронової кислоти
  • Збагачують раціон незамінними вітамінами та мікроелементами
  • Захищають клітини шкіри від вільних радикалів (антиоксидантний захист)