Американський бренд Solgar

Американський бренд Solgar

C 1947 року компанія Solgar (Солгар) виробляє 100% натуральні біологічно активні добавки преміум-класу. Компанія SOLGAR при виробництві керується принципом «Наука харчування», випускає свою продукцію відповідно до високих стандартів. Вимогливість, чудову якість, виробництво за останніми технологіями - все це важливо для SOLGAR не менше ніж високоякісні рослинні добавки, вітаміни та мінерали, що містяться в продукції SOLGAR.

Основні переваги бренду

- жоден продукт бренду не містить штучні добавки, клітковину, сою, дріжджі, цукор і крохмаль. До складу рослинних препаратів входить лише спеціальний комплекс природних антиоксидантів (PhytO2X), який надійно захищає важливі інгредієнти від окислення і зберігає їх свіжість протягом всього терміну придатності.

- фахівці проводять вітаміни на власних заводах від запуску сировини до отримання готової продукції.

- має власний науково-дослідний відділ

- строгий контроль якості на всіх стадіях виробництва, здійснюваний компетентною лабораторією (відбувається понад 130 тестів)

- інноваційна система очищення води (зворотний осмос)

- виробничий комплекс Solgar повністю відповідає загальновизнаним міжнародним стандартам GMP і нормам охорони навколишнього середовища.

Асортимент бренду

На сьогоднішній день асортимент налічує понад 500 найменувань вітамінів, мінералів, лікарських рослин, амінокислот, пробіотиків, комплексів.