Корейська косметика Petitfee

Корейський бренд Petitfee

Історія бренду Petitfee (Петітфі) почалася у 2007 році. Назва марки Petitfee в перекладі з французької означає «Маленька фея». Слоган компанії: «Ніжна шкіра, як у маленької феї». Спеціалізовані лабораторії, а також використання унікальних інноваційних формул, дозволяють компанії створювати продукцію найвищої якості. На сьогоднішній день продукція бренду продається у 20 країнах світу. Жінки високо оцінили якість продукції.

Основні переваги бренду

- склад косметичних засобів Petitfee (Петітфі) збагачений цінними та високоефективними інгредієнтами, серед яких: перлова пудра, колоїдне золото, гіалуронова кислота, рубінова пудра, масла ши та троянди, природний рослинний колаген, коензим Q10, муцин равлики, екстракт ікри, маточне бджолине молочко.

- професійні дерматологи та косметологи підтверджують натуральність і високу ефективність доглядових засобів корейського бренду Petitfee (Петітфі).

- продукція марки Petitfee (Петітфі) абсолютно безпечна, гіпоалергенна. Косметичні засоби Petitfee спрямовані на підтримку молодості та пружності шкіри, а також усунення пігментації й ознак старіння.

Асортимент бренду

Основна спрямованість компанії - виробництво засобів для точкового вирішення проблем, таких як маски та патчі. Зокрема, під брендом Petitfee (Петітфі) можна купити маски для обличчя, для губ, для шиї, маски-рукавички для рук і маски-несучок для догляду за ногами.