Італійський бренд Paglieri

Новинки

299.00 грн
299.00 грн
299.00 грн
345.00 грн
299.00 грн
299.00 грн
299.00 грн
345.00 грн
125.00 грн
125.00 грн
125.00 грн
125.00 грн

Італійський бренд Paglieri

Бренд Paglieri (Пагльері) заснований в 1876 році Лодовіко Пальєрі, сином торговця з Алессандрії, який відкрив підприємство з виробництва лосьйонів, кремів і інших косметичних засобів. Лабораторія розташовувалася на площі Вітторіо Ємануеле. На початку 1900-х фірму очолив син засновника Луїджі. При ньому була побудована фабрика і запущено виробництво духів.

У 1923-му світ побачив Felce Azzurra - чоловічий одеколон, моментально став хітом на італійському ринку, а пізніше перетворився в окремий бренд косметики та побутової хімії. Наступним успішним запуском стала пудра для обличчя Velluto di Hollywood, інноваційна формула якої дозволяла наносити її як сухим, так і мокрим спонжем.

Під час війни фабрика Paglieri була повністю зруйнована, що не завадило підприємству орендувати нове приміщення і протягом наступних років стати одним з найбільших косметичних виробників країни. У 1950-ті фірму чекав економічний бум; до цього періоду історії марки належать композиції Paradiso Perduto, Tabacco Ambrato, Fruscio di Veli, Acqua Gaia і Fauno. У 1970-ті Paglieri припинили створення власних ароматів і сконцентрувалася на випуску продукції для сторонніх замовників. У 2011-му компанія придбала права на бренди Schiaparelli, Nutritionals і Selectiva. За ліцензією останнього у 2016 році відбувся перезапуск парфумерної лінії марки.

Колекція Paglieri тисяча вісімсот сімдесят-шість натхненна італійською культурою - з цієї причини всі аромати носять латинські назви. Матеріали та дизайн упаковки також відсилають до елементів спадщини країни: впізнавані візерунки майоліки з Амальфитанського узбережжя, флорентійський папір, силуети венеціанської архітектури, римські мозаїка і мармур. На сьогоднішній день серія включає орієнтальні композиції Venetiae і Florentia, шипр Romae, ароматичний Tribute to Cortina, квітковий Tribute to Milano, цитрусові Genua та Amalphia і східний гурманський Agrigentum.

Асортимент бренду

Paglieri - італійська компанія,  випускає косметику, парфумерію та побутову хімію.