Британський бренд Ozone

Британський бренд Ozone

Британською компанією «SANOTEC BIOLABORE S.A.» із залученням шведських і литовських фахівців на замовлення литовської фірми «Kosvila Baltic», був створений екологічно безпечний бренд освіжувачів повітря «Ozone», який зберігає озоновий шар землі. Саме збереження озонового шару планети й стало основною ідеєю і місією бренду і дало йому назву. Щоб наблизити виробництво до покупця освіжувачі повітря «Ozone» виготовляються в різних країнах світу, під контролем і за обов'язкової умови дотримання всіх стандартів компанії «SANOTEC BIOLABORE S.A.» і відповідних вимог законодавства Європейського Союзу.

Основні переваги бренду

- перед створенням продукції проводяться ретельні лабораторні дослідження.
- чудове освіження повітря, створення приємної атмосфери.
- використання корисних характеристик такої речовини, як озон.
- відсутність у складі шкідливих компонентів і речовин, які можуть викликати алергію. Як правило, у людей часто виникають алергічні реакції на запахи. Тому можна сміливо купувати освіжувачі від компанії Озон.
- унікальні парфумерні композиції створені одним з провідних французьких виробників ароматів, який працює для кращих парфумерних брендів Європи та світу. Також слід зазначити, що при створенні парфумерних композицій використані натуральні масла рослинного походження зібрані з усього світу і виготовлені в Німеччині.

Асортимент бренду

- освіжувачі повітря