Італійська косметика Nebiolina

Італійський бренд Nebiolina

NeBiolina (Небіоліна) - це італійська косметична лінія органічної та натуральної косметики. Основна мета виробництва - продукція гарантує отримання задоволення від використання та абсолютну безпеку інгредієнтів. Концепції бренду - традиції, які пишуть майбутнє. За справжніми інноваціями завжди існує історія.

Основні переваги бренду

- основний інгредієнт всіх товарів - екстракт органічного вівса з його цінними дермокосметичними натуральними компонентами (бета-глюкан, авенантраміди).

- у 2003 році овес на підставі накопичених наукових даних був класифікований FDA як засіб для захисту шкіри. Один з небагатьох рослинних інгредієнтів, які отримали таке визнання. І той факт, що його ефективність вже була виявлена ​​при низьких концентраціях, є ще більш винятковим. Подальші дослідження проливають світло на механізми дії його окремих компонентів.

- бренд має дермокосметичну натуральну лабораторію.

- так само не менш важливий інгредієнт органічне оливкова олія, вироблена в регіоні Апулія. Місцеві оливкові гаї є одними з найстаріших на території Європи та входять в число важливих пам'яток.

Асортимент бренду

В наявності бренду присутні кілька ліній по догляду за тілом, волоссям і турбота про малюків.