Ізраїльська косметика Natural Formula

Ізраїльський бренд Natural Formula

Історія компанії Natural Formula (Нейчерал Формула) почалася в 1987 році в Ізраїлі. Сьогодні косметику для волосся можна сміливо назвати одним з лідируючих косметичних брендів на б'юті-ринку. Не останньою причиною в досягненні успіху стала низька ціна на товари. За відгуками про Natural Formula, якість продукції та її вартість знаходяться в ідеальному співвідношенні.

Придбати косметику «Natural Formula» - значить, врятувати фарбоване волосся від втрати блиску, вигоряння і ламкості. Для власниць сухого волосся в серії випускається спеціальний кондиціонер, який живить коріння і структуру волосся, підвищує їх міцність і перешкоджає утворенню посічених кінчиків.

Основні переваги бренду

- компанія використовує в складі засобів тільки натуральні природні компоненти;

- компанія має свою власну дослідницьку лабораторію

Асортимент бренду

Популярний ізраїльський бренд «Natural Formula» випускає лінійку продукції, призначену для щоденного інтенсивного догляду за волоссям. У серії представлені ефективні шампуні, кондиціонери, маски та сироватки, засновані тільки на натуральних інгредієнтах. Вся продукція даної серії спрямована на відновлення волосся, пошкоджених завивкою і забарвленням.