Японський бренд Mandom

Японський бренд Mandom

Назва компанії "Mandom" (Менді) - це поєднання слів "людина" (human) і "свобода" (freedom). Воно означає повагу до свободи та людської гідності. Компанія була заснована в 1927 році під назвою Kintsuru Perfume Corporation і в 1971 році змінила назву на Mandom Corporation.

Основні переваги бренду

- що б реалізувати основну філософію, компанія прагне отримувати стабільний прибуток за рахунок підвищення ефективності, забезпечуючи при цьому надійність і прозорість. В результаті прагне до досягнення стійкого, стабільного зростання разом зі споживачами, суспільством та іншими зацікавленими сторонами.

- компанія строго контролює якість сировини та продуктів на виході

Асортимент бренду

Засоби для чоловіків представлені лініями Gatsby і Mandom. Gatsby широка лінія засобів, що включає ефективні дезодоранти-антиперспіранти, пом'якшувальні гелі та піни для гоління, а також зволожуючі креми та лосьйони для шкіри обличчя.

Чоловіча серія косметики японської компанії Mandom пропонує пінки для вмивання, розроблені спеціально для чоловічої шкіри. Як відомо, чоловіча шкіра відрізняється від жіночої вона більш щільна і жирна, тому потребує більш інтенсивному очищенню.