Турецький бренд Ipek

39.00 грн
65.00 грн
55.00 грн
45.00 грн
55.00 грн

Турецький бренд Ipek

Компанія Ipek Pamuk (АЙПЕК) - заснована в Стамбулі в 1972 році, є одним з найбільших виробників бавовни в Туреччині. Як компанія, яка в перші роки була звернена на внутрішній ринок вати, İpek Pamuk пізніше досягла конкурентоспроможності на світовій арені за рахунок інвестицій в обладнання, технології та людські ресурси.

Основні переваги бренду

- виробляти високоякісні товари з використанням методів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу або здоров'ю людини, щоб довести задоволеність клієнтів до найвищого рівня.

- продукти виробляються з різними марками та варіантами упаковки в гігієнічних умовах і на комп'ютеризованих, повністю автоматизованих виробничих лініях.

- бренд володар таких сертифікатів, як GMP, ISO 9001 і TSE, які визначають стандарти якості виробництва в Туреччині та в усьому світі, İpek Pamuk здійснює виробництво на основі цих стандартів.

- сьогодні İpek Pamuk став найбільшим виробником вати в Туреччині та одним з провідних виробників вати у світі завдяки виробництву блекотою вати, плісировані вати, вати для косметичних цілей і нетканій ваті на своїх підприємствах. Вся продукція İpek відповідає стандартам турецької, європейської та британської фармакопеї, а також може бути проведена відповідно до бажаних стандартів в залежності від споживчого попиту.

Асортимент бренд

Компанія працює в багатьох країнах, пропонуючи своїм клієнтам бавовна і продукти на його основі найвищої якості для різних цілей, таких як основні потреби, косметика (ватяні палички, косметичні диски) і догляд за дитиною.