Косметика Hada Labo

-30%
661.50 грн
945.00 грн
-30%
440.30 грн
629.00 грн
-30%
440.30 грн
629.00 грн
-20%
399.20 грн
499.00 грн

Японський бренд Hada Labo

Бренд Hada Labo (Хада лабо) (Хада - це шкіра по-японськи, так що марка по-нашому називається «Лабораторія шкіри») була випущена у 2004 році концерном Rohto який серйозно випередив свій час. Бренд постійно допрацьовує і покращує свої склади. У 2004 році в засобах Хада Лабо був тільки один вид гіалуронової кислоти. А тепер у складі засобів вже 7 її типів. З таким набором Хада Лабо гарантує, що від лосьйону ви отримаєте зволоженість як від концентрованої сироватки.

Основні переваги бренду

- ключовий інгредієнт всіх товарів гіалуронова кислота (7 видів) - як супер-зволожувач. Ферментована гіалуронова кислота взагалі вперше використовується в косметиці. Ви не знайдете її більше ніде, крім як у складі засобів цього бренду. Крім звичайного зволоження, вона утримує вологу всередині шкіри, стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти в шкірі, і до того ж зменшує пошкодження шкіри, викликані УФ-променями.

- концепція бренду «Perfect x Simple» означає, що склад повинен залишатися максимально простим і коротким (без добавок, ароматизаторів, барвників, мінеральних масел, парабенів).

- Хада Лабо буквально першими у світі стали робити на кожен засіб запасний блок-рефілл. Рефілли були дешевше, легше, і не так шкідливі для навколишнього середовища. До речі, у 2019 році частина рефіллів була замінена з пластикових на зроблені з вторинного рослинної сировини.

Асортимент бренду

У число входять в асортимент варіантів продукції бренду входять знамениті гідрогелеві маски для обличчя і не менш відомі по всьому світу гідрогелеві патчі для очей, доглядові засоби для шкіри обличчя (креми, тонери, емульсії).

Одним з найбільш відомих і топових продуктів Hada Labo є зволожуючий гіалуроновий лосьйон, для якого характерний, на додаток до всього, ще й вкрай низький рівень pH. Такому чином, лосьйон підходить навіть для надчутливої ​​шкіри, роздратованою умиванням в занадто жорсткої або занадто м'якої води. Також продукт наповнює вологою і гіалуроновою кислотою навіть найглибші шари епідермісу, зазвичай залишаються без належного догляду.