Дерматокосметика Eucerin

1159.00 грн
899.00 грн

Німецька косметика Eucerin

Бренд Eucerin (еуцерін) походить від аптеки, що належала Паулю К. Байєрсдорф в Гамбурзі.

У 1882 році Пауль К. Байєрсдорф подав заявку на патент на новий тип медичної перев'язки та, завдяки цій події, заснував компанію Beiersdorf. Вісім років тому він продав свій бізнес колезі-фармацевту Оскару Тропловіц, який почав випускати продукцію під торговою маркою Beiersdorf. Тісна співпраця з видатним дерматологом-новатором Паулем Герсон Унной свідчило про те, що ці продукти були створені на основі новітніх на той час наукових досягнень.

Протягом понад століття компанію Beiersdorf, яка пізніше отримала назву Eucerin, асоціювали з передовими інноваціями в створенні продуктів по догляду за шкірою. З перших днів розробка і виробництво продукції Eucerin були невіддільні від дерматологічних досліджень.

Основні переваги бренду

- кожен продукт Eucerin створюється в результаті інтенсивних досліджень і тісної співпраці між фармацевтами та дерматологами - з самого початку існування компанії.

- клінічно доведено, що засоби лінії Eucerin Even Brighter зменшують появу темних плям.

- сухість є однією з найбільш поширених проблем шкіри. Масла на основі сечовини - основний засіб Eucerin для вирішення проблеми сухої шкіри протягом майже 20 років.

- відкрили перший Інститут дослідження шкіри Eucerin в Гамбурзі - це можливість наблизитися до медичної експертизи догляду за шкірою, яку забезпечує компанія Eucerin. Там ви можете зробити аналіз шкіри, отримати індивідуальну консультацію і провести широкий спектр процедур. Для цього Eucerin розробила ексклюзивні зчитувачі кодів шкіри, здатні визначити унікальний код шкіри кожної людини, який потім використовують для розробки режимів спеціалізованого догляду і лікування.

Асортимент бренд

Компанія випускає безліч ефективних засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла і волосся.